Ewa Drzyzga schudła 11 kg. Jakiś czas temu prowadząca Rozmów w toku zaskoczyła wszystkich dużo niższą wagą i odmienionym wyglądem. Jednak metamorfozy nie zawdzięcza dietom- jak powiedziała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, spadek wagi to wynik poważnej choroby.

Kilka lat temu odmieniona Ewa Drzyzga pojawiła się na prezentacji ramówki TVN zupełnie odmieniona. Wszyscy byli zaskoczeni metamorfozą gwiazdy i zastanawiali się, co spowodowało tak nagłą utratę wagi. Ewa Drzyzga schudła aż 11 kilogramów, czym wywołała zdziwienie mediów.

Ewa Drzyzga schudła 11 kilo

Co było przyczyną tego nagłego spadku wagi? Drzyzga zaprezentowała światu nie tylko nową figurę, ale także zupełnie inny styl ubierania i modną fryzurę. Z początku wszyscy byli zachwyceni metamorfozą gwiazdy, dopiero później prawda wyszła na jaw. Okazało się, że sylwetkę dziennikarka zawdzięcza nietypowym okolicznościom: nagły spadek wagi jest wynikiem problemów ze zdrowiem. 

Czy Ewa Drzyzga jest chora?

Co się stało ze zdrowiem dziennikarki? Ewa Drzyzga schudła ponad 10 kilogramów w wyniku walki z dokuczliwą chorobą. Od dziecka skarżyła się na dotkliwe bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. Kiedy zaczęła pracować w telewizji, zaczęło się robić jeszcze gorzej.

– Kiedy już pracowałam w telewizji, to zdarzały mi się takie momenty, że przychodziłam do pracy tak przekrzywiona, iż trzeba było robić ujęcia w półzbliżeniu. Wtedy nie było widać, że mam biodro wysunięte 30 cm w bok. A między nagraniami leżałam na podłodze u siebie w pokoju na kocu – wyznała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Jak schudła Ewa Drzyzga?

Jak powiązane jest to z utratą wagi? Lekarze zalecili dziennikarce intensywne ćwiczenia rehabilitacyjne. Drzyzga postanowiła porządnie zająć się swoim zdrowiem i rehabilitację połączyła ze zdrowym odżywianiem. Dziennikarka podkreśla, że nigdy nie zależało jej na szczupłym wyglądzie – chciała się po prostu lepiej poczuć. Spora utrata wagi jest po prostu efektem ubocznym intensywnej rehabilitacji! Ewa Drzyzga jest zadowolona z efektów, oprócz zgubienia zbędnych kilogramów udało jej się także podreperować swoje zdrowie. Gwieździe udało się także utrzymać zdrowe nawyki i do tej pory promuje ruch i zdrową dietę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa drzyzga schudła
facebook.com/RozmowywtokuTalkShow

Ewa Drzyzga kilka lat temu znacznie straciła na wadze.