Ewa Farna w czerwcu po raz pierwszy została mamą. Syn Artur jest jej oczkiem w głowie, ale piosenkarka nie skupia się tylko na macierzyństwie. Kilka tygodni po porodzie wróciła na scenę i do studia, a w codziennych obowiązkach wspiera ją partner, który doskonale odnajduje się w roli ojca. Nie ominęły jej jednak ciemne strony związane z posiadaniem dzieci: Miałam momenty doła – mówiła dla blog.babybyann.com.

Syn gwiazdy, Artur, ma już pięć miesięcy. Piosenkarka stale ma go na oku i wszędzie zabiera go ze sobą. Ewa Farna przyznaje, że dziecko pojawiło się w idealnym momencie, ale jej powrót do pracy nie byłby możliwy, gdyby nie mama, członkowie rodziny czy menadżerka, bo to oni zajmują się maluchem, gdy rodzice stoją na scenie.

Ewa Farna o macierzyństwie

Pomimo ogromnego wsparcia bliskich osób i możliwości zajmowania się muzyką piosenkarka miała też trudniejsze momenty. Początkowy okres macierzyństwa był ogromnym wyzwaniem, którego się bała. Nie ukrywa, że wiele razy zwyczajnie brakowało jej sił.

-Miałam momenty doła: takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje. Ale wtedy myślałam sobie: Mam kochającego męża, zdrowe dziecko, mam gdzie mieszkać. Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało – mówiła dla blog.babybyann.com.

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93

Gwiazda podkreśla, że nie miała depresji poporodowej, choć obawiała się tego. Dobrych rad udzielała jej mama, która zawsze jednak podkreślała, że to ona jako matka będzie wiedziała najlepiej, co jest najlepsze dla jej dziecka. 

Z kim jest Ewa Farna?

Ewa Farna jest z Martinem Chobotem, za którego wyszła po dziewięciu latach znajomości. Wybranek piosenkarki pochodzi z Czech. Jest gitarzystą w jej zespole, ale ukończył też Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że po porodzie gwiazdy w prezencie podarował jej drogie mieszkanie. Ewa zawsze podkreśla, że jej mąż jest świetnym ojcem i doskonale opiekuje się synem.

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna nie ukrywa, że chciałaby mieć jeszcze dzieci. Sama miała dwójkę rodzeństwa i nie chce, aby jej syn był jedynakiem. Marzy o tym, aby urodzić córkę, ale wie, że płeć nie jest najważniejsza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Córka Demi Moore opowiedziała o życiu z uzależnioną matką: „Traktowałam ją jak dziecko”
  3. Katarzyna Cichopek o pracy na planie „M jak Miłość”. Planuje odejść z serialu?
  4. Nie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułAutentyczność to styl życia – najnowsza kolekcja Ray-ban
Następny artykułNie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.