Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna w blondzie, wygląda zachwycająco. Niesamowite, jak odmienił ją nowy kolor włosów
Karol Osiński
Karol Osiński 10.02.2021 21:01

Ewa Farna w blondzie, wygląda zachwycająco. Niesamowite, jak odmienił ją nowy kolor włosów

dance dance dance
fot. lelum.pl

Od momentu zabłyśnięcia na polskiej scenie muzycznej Ewa Farna wyróżniała się przede wszystkim swoimi charakterystycznymi ciemnymi włosami. Tymczasem gwiazda postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów. Na InstaStories stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego pojawiło się zdjęcie piosenkarki w platynowych blond włosach. I chociaż jest to zasługa programu komputerowego, to wygląda wprost niesamowicie.

Ewa Farna w blond włosach, to dla wielu osób nieśmieszny żart. Jednak okazuje się, że sama gwiazda wcale nie wyklucza takiego przebiegu zdarzeń. Aż 60 proc. ludzi zagłosowało, że widziałoby gwiazdę w takim kolorze na stałe.

Ewa Farna w blond włosach

Ewa Farna nie przywykła do eksperymentowania ze swoimi włosami. Jeśli już do tego dochodziło były to zazwyczaj delikatne zmiany długości, lub, na zmianę pozbywanie się prostej grzywki i jej zapuszczanie. Nikt nie pomyślałby, że przejdzie jej przez myśl możliwość zmiany koloru. A jednak…

Na Instagramie uwielbianego przez liczne grono celebrytów stylisty fryzur, Łukasza Urbańskiego pojawiło się bardzo zaskakujące zdjęcie, a raczej sklejka dwóch zdjęć, na których Farna widnieje w dwóch kolorach włosów: swoim naturalnym ciemnym, oraz platynowym blondzie. Specjalista postanowił zadać pytanie fanom, w jakich włosach autorka wielu hitów muzycznych wygląda lepiej.

Co prawda, jest to jedynie komputerowo wykonany prototyp ewentualnej fryzury gwiazdy, jednak już teraz mogliśmy się dowiedzieć, czy internauci chętnie widzieliby ją w takim kolorze włosów. Okazuje się, że aż 60 proc. osób jest za tym, by piosenkarka przefarbowała swoje włosy na platynowy blond.

Niedługo później stylista postanowił posunąć się o kilka kroków dalej i przedstawił popularną piosenkarkę w… różu. I tutaj po raz kolejny jesteśmy świadkami ciekawego wyniku ankiety, ponieważ w takich włosach Ewę Farną widzi aż 68 proc. głosujących. Uważacie, że powinna zdecydować się na mały eksperyment?

Ewa Farna metamorfoza

Zdecydowanie częściej mówi się o wadze i krągłościach Ewy Farny, niż o jej metamorfozach w odniesieniu do włosów, dlatego sytuacja związana z przerobieniem jej na blondynkę stała się absolutnym hitem szeroko skomentowanym przez fanów i media.

Jakiś czas temu gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym widać efekty jej pracy nad sobą. Piosenkarka niesamowicie schudła, co widoczne jest gołym okiem. Dziennik Łódzki opublikował dokładne wymiary wokalistki. Okazuje się, że przy wzroście 166 cm waży 65 kg.

Warto podkreślić, że w 2019 roku Ewa Farna została mamą i od tamtej pory synek stanowi dla niej i jej małżonka Martina Chobota oczko w głowie. Niedługo po porodzie wróciła do pracy, a mąż, o którym wypowiada się w samych superlatywach stanowi dla niej ogromne oparcie.

On mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach – mówiła gwiazda w Baby by Ann.

Jak oceniacie Ewę Farną w blond i różowych włosach?

Zobacz zdjęcia:

Ewa Farna

Jak postrzegacie Ewę Farną w blond włosach?

Ewa Farna

A może wolelibyście ją w kolorze różowym?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: party.pl