Ewa Farna w czerwcu powitała na świecie swoją pierwszą pociechę. W związku z tym gwiazda postanowiła na jakiś czas porzucić show-biznes i skupić się na rodzinie. Ostatnio zrobiła wyjątek i pojawiła się na promocji książki. Artystka zachwyciła swoim wyglądem. Młoda mama bardzo schudła i zgubiła ciążowe krągłości. Rola matki zdecydowanie jej służy.

Pojawienie się na świecie dziecka, to niezwykle ważny moment w życiu każdego rodzica. Ewa Farna w czerwcu po raz pierwszy została mamą, przez co jej nastawienie do kariery uległo diametralnej zmianie. Artystka postawiła na rodzinę i odrzuciła kilka naprawdę dochodowych propozycji. Rzadko pokazywała się publicznie i stroniła od blasku fleszy.

Ewa Farna pojawiła się na promocji książki

Ewa Farna w czerwcu ubiegłego roku została mamą synka Artura. Jeszcze w grudniu polsko-czeska piosenkarka otrzymywała wiele intratnych propozycji odnośnie koncertów i imprez sylwestrowych od wielu stacji. Każdą z nich jednak odrzuciła, chcąc maksymalnie skupić się na swojej rodzinie.

Od tego czasu na próżno było jej szukać na salonach oraz ściankach. Ostatnio, ku zdziwieniu wszystkich gwiazda pojawiła się na promocji książki zatytułowanej Polske Slezsko, której autorem jest jej menager, Pavel Trojan.

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Artystka zachwyciła wygladem 

Gołym okiem widać, że Ewa Farna bardzo schudła. Artystce w ekspresowym tempie udało się zgubić wszystkie ciążowe kilogramy, a jej sylwetka zachwyca. 26-latka na tę okazję wybrała oversizowy, ale bardzo efektowny zestaw.

W ciemnych spodniach przełamanych jaskrawą marynarką prezentowała się jak milion dolarów. Nie ulega wątpliwości, że macierzyństwo bardzo jej służy. Szczupła sylwetka, promienny wygląd i nieznikający z jej twarzy uśmiech, sprawiają, że naprawdę trudno oderwać od niej wzrok. 

ZOBACZ TUTAJ METAMORFOZĘ ARTYSTKI

Ewa Farna
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 09.03.2019. Targi Beauty Forum w Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO. N/z: Ewa Farna jako ambasadorka marki Kabos.

Ewa Farna odkąd została mamą, skupiła się na rodzinie. 

Ewa Farna
instagram.com @ewa_farna93

Macierzyństwo zdecydowanie jej służy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułProsty trick babci na kotlety jajeczne. Będą chrupiące i aromatyczne
Następny artykułZdjęcie ślubne, które wprost uwielbiali. Po czasie zauważyli na nim jeden, paraliżujący ze strachu szczegół
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.