Ewa Farna zachwyciła widzów gali French Touch 2019 promującej kulturę francuską. Piosenkarka pokazała się fanom w zjawiskowej stylizacji, dzięki której kusząco odsłoniła swoje smukłe nogi. Złota sukienka podkreśliła wszystkie atuty gwiazdy.

Ewa Farna w piątkowy wieczór wystąpiła na gali French Touch 2019, która była zwieńczeniem trzytygodniowej akcji handlowej i medialnej mającej przybliżyć kulturę francuską mieszkańcom Polski. Gala została zorganizowana przez stację TVN i mimo obecności wielu innych gwiazd z Polski i Francji to właśnie Ewa Farna zgromadziła na sobie spojrzenia wszystkich widzów.

Ewa Farna: syn

Ewa Farna została mamą w czerwcu 2019 roku, gdy urodziła syna o imieniu Artur. Niedługo po narodzinach piosenkarka opublikowała zdjęcie dziecka i poprosiła o szanowanie prywatności jej rodziny. Po paru miesiącach jednak zmieniła zdanie. Dodała wpis, w którym wytłumaczyła obserwującym ją fanom, że zamierza zacząć przyjmować oferty współpracy od marek i reklamować rzeczy przeznaczone dla jej dziecka.

Syn Ewy mimo tego, że ma dopiero pół roku, już możne przyczynić się do powiększenia rodzinnego budżetu. Fani jednak docenili szczerość piosenkarki w podejściu do współpracy z markami i większość komentarzy jest pozytywna. „I tak powinno wyglądać testowanie i polecanie w mediach ???? brawo Pani Ewo” stwierdza jedna internautka.

Zjawiskowa Ewa Farna na gali French Touch

Polsko-czeska piosenkarka wzięła udział w gali French Touch 2019 i pokazała się na niej fanom od zupełnie nowej strony. Miała na sobie złotą, mieniącą się sukienkę mini wykonaną z metalicznych frędzli, która odsłaniała jej smukłe nogi. Świeżo upieczona mama prezentowała się zjawiskowo i aż trudno uwierzyć, że urodziła swojego synka zaledwie parę miesięcy temu. 

Widać, że gwieździe nie zależy wyłącznie na spełnieniu w życiu prywatnym, ale również zawodowo. Ewa Farna na gali wystąpiła u boku francuskiej artystki Suzane, która wspólnie z Mariną Kay reprezentowała francuską stronę przedsięwzięcia. Wśród polskich muzyków na gali pojawił się Grzegorz Hyży i Łukasz Zagrobelny, więc Ewa Farna nie miała łatwego zadania, a jednak to ona zachwyciła wszystkich.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna
fot. instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna wystąpiła na gali French Touch 2019.

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93/

Wokalistka zachwyciła swoich fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułPanna młoda uciekła z własnego ślubu. Powód rozrywa serca
Następny artykułPitbull podszedł do samochodu. Gdy kierowca otworzył i modlił się o życie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.