Ewa Farna dołączyła do grona gwiazd, które w obliczu katastrofy klimatycznej przestały być bierne i wzięły sprawy w swoje ręce. Wokalistka zdradziła, jak dba o środowisko i jej poczynania w tej kwestii są naprawdę imponujące! Wiele osób może brać przykład z Ewy! 

Ewa Farna odniosła sukces w bardzo młodym wieku, a jej kariera od lat nie zwalnia. Dzięki temu wokalistka cieszy się teraz ogromną posiadłością koło ukochanej Pragi w Czechach, chociaż dopiero tydzień temu skończyła 26 lat. Artystka ponadto wykazuje się ogromnymi pokładami świadomości społecznej, dlatego dba o to, aby jej gospodarstwo domowe było jak najbardziej ekologiczne. 

Ewa Farna przykładem dla innych gwiazd

Piosenkarka pod jednym ze zdjęć na Instagramie opisała swoje postanowienia i nawyki, które mają pozytywny wpływ na środowisko. Aktualna sytuacja klimatyczna z dnia na dzień się pogarsza, dlatego każdy mały krok i mała zmiana przyzwyczajeń może być wielkim krokiem dla naszego środowiska. 

Ewa Farna jest tego świadoma i mieszkając w willi, która ma 546m2 wie, że musi podejmować wiele działań, aby jej gospodarstwo było jak najbardziej ekologiczne. 

– Zamontowaliśmy duży pojemnik z pompą na wodę deszczową, by ją wykorzystywać w możliwych przypadkach zamiast pitnej wody. – pisze piosenkarka. 

Ponadto Ewa Farna ma własny ogród, gdzie hoduje warzywa i prowadzi kompost. Ogranicza też spożywanie mięsa i zwraca uwagę na świadomy konsumpcjonizm. 

Gdzie mieszka Ewa Farna?

Ewa Farna mieszka 20 minut od Pragi w miejscowości Všenory. Piosenkarka od wielu lat jest bardzo związana z Czechami, ponieważ wychowała się przy granicy polsko-czeskiej. Jej mąż pochodzi z tego kraju. 

Małżeństwo mieszka w ogromnej willi z basenem o powierzchni 546m2 i łącznej powierzchni razem z ogrodem 3000m2. Wartość posiadłości szacowana jest na ponad 3 miliony złotych. Podobno para ma prywatną siłownię i pokój gier. 

Zobacz zdjęcia:

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna często zachęca fanów do podejmowania nawet małych kroków, które sprawią, że mniej będziemy szkodzić środowisku. 

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka od niedawna jest szczęśliwą mamą. 

instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna poznała swojego męża w 2010 roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  4. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  5. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  7. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek skrytykowana przez fankę. Gwiazda nie pozostała jej dłużna
Następny artykułMiała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.