Ewa Farna w szoku: Andrzej Duda zrobił dla niej coś niesamowitego! Wokalistka spodziewa się dziecka, w związku z czym z pewnością towarzyszy jej na co dzień wiele emocji. Na pewno nie mogła jednak przewidzieć takiej niespodzianki przed porodem!

Gwiazda ma za sobą wyjątkowo intensywny rok – ciągłe koncerty, pierwsza ciąża, a teraz jeszcze taka niespodzianka! Ewa Farna nie kryła zaskoczenia, kiedy być może sam Andrzej Duda postanowił sprawić jej niespodziewany prezent. Natychmiast podzieliła się z fanami newsem, który jest naprawdę niecodzienny! O co chodzi?

Ewa Farna: Andrzej Duda zrobił jej niespodziankę

Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zwłaszcza na instagramie. To tam ogłosiła swoją ciążę i płeć dziecka, by wyprzedzić doniesienia mediów! Tym razem także podzieliła się ciekawą i niecodzienną nowiną. Czy to możliwe, że sam prezydent zrobił jej niespodziankę?

Piosenkarka pokazała na swoim instagram story, że zaczął obserwować ją oficjalny profil Pałacu Prezydenckiego! Ewa Farna nie kryła szoku, może to bowiem oznaczać, że sam Andrzej Duda ogląda udostępniane przez nią treści. Natychmiast podzieliła się z fanami odkryciem i jak to ona, opatrzyła obserwację zabawnym komentarzem. Piosenkarka napisała, że powinna się zastanowić nad tym, co będzie publikować!

Ewa Farna: instagram

Czy to możliwe, że Prezydent Polski obserwuje poczyniania piosenkarki? Oficjalny profil Pałacu Prezydenckiego obserwuje jedynie lekko ponad 600 osób, Ewa Farna może więc czuć się wyróżniona! Kto jeszcze znajduje się na tej liście? Do obserwowanych przez profil celebrytów zaliczają się między innymi Marta Wierzbicka, Dawid Woliński, Quebonafide, Antek Królikowski, Agnieszka Radwańska, Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak i wielu, wielu innych!

Na liście znajdują się wszystkie najbardziej gorące nazwiska show-biznesu. Myślicie, że Andrzej Duda jest fanem ich wszystkich? Gwiazdy faktycznie muszą być teraz ostrożne z publikacjami – w końcu nikt by nie chciał, by sama głowa państwa zobaczyła jego wpadki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna z pewnością przeżywa obecnie wiele emocji – w końcu spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Wokalistka nadal jest bardzo aktywna na instagramie i pokazuje fanom, co u niej słychać.

Gwiazda ostatnio dokonała fascynującego odkrycia.

Na instagramie zaczął ją obserwować oficjalny profil Pałacu Prezydenckiego!

ewa farna
instagram.com/palacprezydencki

Czy to możliwe, by sam Andrzej Duda śledził poczynania artystki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  2. Kora została ostro skrytykowana przez Edytę Górniak. Diva nie szczędziła jej gorzkich słów
  3. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  4. Barbara Kurdej-Szatan planuje DRUGIE dziecko? Przyznała: „Najwyższy czas o tym pomyśleć”
  5. Ola Kwaśniewska jednym zdjęciem odpowiedziała na plotki o ciąży. Fani są zachwyceni

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.