Ewa Farna: mąż wokalistki jest bajecznie bogaty? Na jaw wyszły wszystkie biznesy, jakimi zajmuje się Martin Chobot. Na co dzień zarabia pieniądze na koncertach jako gitarzysta, jednak nie jest to jego jedyne źródło dochodu. Na czym jeszcze zarabia mąż piosenkarki? Jedno jest pewne — Ewa Farna i ich synek nie muszą martwić się o finanse!

Gwiazdy polskiego show-biznesu chętnie inwestują zarobione na scenie pieniądze i odnajdują się na innych polach zawodowych. Dzieje się tak nie tylko w Polsce, a także u naszych południowych sąsiadów, gdzie mieszka Martin Chobot. Ewa Farna: mąż gwiazdy jest bogaty, ponieważ świetnie zainwestował zarobione wcześniej pieniądze. Sprawdź, na czym jeszcze zarabia najwięcej! Ten biznes to żyła złota.

Ewa Farna: mąż i jego biznesy

We wrześniu 2017 roku Ewa Farna w tajemnicy poślubiła swojego wieloletniego partnera — Martina Chobot. Od tamtej pory media zaczęły również interesować się nim, a nie tylko jego znaną żoną. Ewa Farna: mąż wokalistki spełnia się nie tylko na scenie, a również w biznesie.

Jak donosi portal jastrzabpost.pl Chobot dużo inwestuje  w nieruchomości. Jest właścicielem dwóch mieszkań w Pradze, których łączna wartość wynosi 3 miliony złotych, co więcej ostatnio zrobił prezent swojej żonie i kupił willę na luksusowym osiedlu. Ewa Farna niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, jednak noworodek już może czuć się zabezpieczony finansowo dzięki swoim rodzicom.

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Partnerzy życiowy gwiazd zazwyczaj stoją w cieniu swoich znanych drugich połówek, jednak ci często interesują internautów tak samo, jak gwiazdy. Maż Ewy Farnej — Martin znał się w piosenkarką ponad 10 lat, zanim zdecydowali się pobrać. Kim jest i czym się zajmuje? Mężczyznaff jest gitarzystą, a także wokalistą, jednak najbardziej spełnia się w tym pierwszym. Na co dzień jeździ w trasy koncertowe ze swoją żoną oraz komponuje utwory. Martin ukończył konserwatorium Jarosława Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Nie pracuje jednak w zawodzie, ponieważ jego odwieczną pasją była muzyka i gra na gitarze.

Wiedzieliście, że mąż Ewy Farnej ma taką smykałkę do biznesu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna: mąż
instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna: mąż gwiazdy jest bajecznie bogaty.

Ewa Farna: mąż
instagram.com@ewa_farna93

Para pobrała się we wrześniu 2017 roku.

Ewa Farna: mąż
instagram.com/ewa_farna93

W maju urodziło się ich pierwsze dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Artur Boruc nie ma kontaktu ze swoim synem. Sara Boruc: „Widzieliśmy go z pięć razy od czasu narodzin”
  2. Kinga Duda odbyła 5 staży, a pracodawcy już się o nią biją. Jej przyszłość maluje się w różowych barwach
  3. Gdzie mieszka Edyta Górniak? Kiedyś apartament w Los Angeles, a teraz…
  4. Mąż Julii Pitery ma niewiarygodny zawód! Marzą o nim tysiące
  5. Joanna Przetakiewicz – WZROST, WIEK, MĄŻ, SYNOWIE
Poprzedni artykułArtur Boruc nie ma kontaktu ze swoim synem. Sara Boruc: „Widzieliśmy go z pięć razy od czasu narodzin”
Następny artykułPatryk Vega zdradził, kto zagra Ojca Rydzyka w filmie „Polityka”. Pokazał kolejny fragment
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.