Ewa Farna: płeć dziecka artystki jest już znana! Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie, w którym wyjawiła swoim fanom, czy na świecie pojawi się chłopczyk, czy dziewczynka. Jak sądzicie? My już wiemy, czego się spodziewać!

Niewielu gwiazdom udaje się długo utrzymać ciążę w tajemnicy. Jednak czasami sekret zostaje zachowany niemal do końca. Tak zrobiła Ewa Farna: płeć dziecka, a wcześniej wiadomość o jej odmiennym stanie, wypłynęły bezpośrednio od gwiazdy. Młoda artystka zdecydowała, że sama wybierze moment, gdy poinformuje licznych fanów o najważniejszych kwestiach. Wokalistka spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Dowiedz się!

Ewa Farna: płeć dziecka piosenkarki jest już znana. Chłopiec czy dziewczynka?

Jak poinformowała Ewa Farna na swoim Instagramie, za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej pierwszy syn. Serdecznie gratulujemy piosenkarce! Na razie nie wiadomo, które imię wybrała gwiazda dla chłopczyka. Fani są zaciekawieni, czy zdecyduje się na czeskie, czy polskie.

– Aby wyprzedzić przynajmniej jedna fale spekulacji… spodziewam się syna (oczywiście o ile nie siedzi tam „cala mama” –  babka z jajami i bawi się pępowiną) –  napisała artystka na swoim Instagramie.

Ewa Farna: płeć dziecka, ponownie jak informacja o ciąży, była bardzo długo ukrywana. Artystka podzieliła się swoim szczęściem z fanami w nietypowy sposób – wspólnie z mężem nagrała teledysk, na którym prezentuje się już ze sporym ciążowym brzuszkiem. Wielbiciele gwiazdy byli zachwyceni i wzruszeni. Szybko posypały się liczne gratulacje. Ojcem chłopczyka jest Martin Chobot, mąż Ewy Farnej. Para wzięła ślub w 2017 roku. 

Kiedy Ewa Farna urodzi?

Ewa Farna nie zdradziła, w którym momencie ciąży jest dokładnie. Jak informuje portal party.pl, to prawdopodobnie piąty miesiąc. Czy to znaczy, że wokalistka przywita na świecie swojego syna na początku wakacji? Przekonamy się za cztery miesiące.

Artystka zawsze powtarzała, że jej marzeniem jest posiadanie sporej rodziny:

– Za dziesięć lat będę obchodzić 35. urodziny. Zapewne całe przedszkole będziemy wtedy mieli z mężem w domu – cytuje wokalistkę party.pl

Serdecznie gratulujemy Ewie Farnej i Martinowi Chobotowi powiększenia rodziny. Trzymamy kciuki za zdrowie świeżo upieczonej mamy i jej synka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna płeć dziecka
fot. instagram.com @ewa_farna93

Ewa Farna: płeć dziecka artystki jest już znana! 

ewa farna płeć dziecka
fot. instagram.com @ewa_farna93

Wokalistka poinformowała fanów, że czeka na narodziny chłopczyka.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo studiowała Kinga Rusin? Wykształcenie dziennikarki zadziwia
Następny artykułZbliża się tłusty czwartek. Sprawdziliśmy, ile kosztują pączki u Magdy Gessler i nie możemy uwierzyć
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.