Ewa Farna po urodzeniu dziecka szybko wraca do pracy. Piosenkarka pokazała nagranie z prób, a spostrzegawczy fani dostrzegli na nich… jej synka. Jak młoda mama łączy karierę z wychowywaniem niemowlęcia? Wpadła na świetny pomysł!

Ewa Farna jest aktywną mamą! Ledwo na początku czerwca urodziła synka, a już wraca do pracy i rusza w trasę koncertową. Powrót do aktywności zawodowej wymaga przygotowań, a te gwiazda pokazała na Instagramie. Na nagraniu pojawił się też uroczy szczegół! Zauważyliście?

Ewa Farna: syn

Synek Ewy Farnej urodził się na początku czerwca. Gwiazda pierwsze chwile z chłopcem spędzała w ciszy i spokoju. Pokazała jego zdjęcia dopiero kilka dni po porodzie. Jak Ewa Farna nazwała dziecko? Wspólnie z mężem wybrali imię Artur. Choć jest oczkiem w głowie mamy, to Ewa już wraca do pracy. Na szczęście technologia pomaga w opiece nad pociechą!

Na Instagramie Ewa pokazała nagranie z prób. Oprócz sprzętu koniecznego do pracy możemy dostrzec elektroniczną nianię! Na ekranie oczywiście znajdował się śpiący Artur. Dzięki urządzeniu nawet podczas pracy młoda mama może mieć oko na swojego synka.

Ewa Farna: koncerty i film

Ewa intensywnie przygotowuje się do powrotu na scenę, a jej najbliższy koncert odbędzie się już 12 lipca w Czechach! W planach ma kolejnych… dwadzieścia!

– Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać — mówiła Ewa dla magazynu Party.

Jutro Ewa wystąpi na scenie, a już dziś w Czechach odbędzie się premiera filmu z jej udziałem! Gwiazda wcieliła się w drugoplanową postać w filmie Uzly a pomeranče opowiadającym o trudnym dojrzewaniu w wiosce na granicy czesko-niemiecko-polskiej. Niestety, film nie pojawi się w kinach w Polsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY FARNEJ:

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna pokazała nagranie z prób.

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka niedawno została mamą uroczego Artura!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  2. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak Miłość”? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie
  3. Ojciec Agaty Młynarskiej zmagał się z poważną chorobą. ”On nieludzko cierpiał. Nie mógł spać.’
  4. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”
  5. Choroba nie pozwoliła Annie Lewandowskiej na dziecko? „Poważnie chorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie”

Źródło: party.pl