Ewa Farna już lada moment zostanie mamą! Gwiazda pokazała się publicznie z dużym brzuszkiem. Wygląda na to, że do porodu nie zostało za wiele czasu. Chociaż wiele kobiet na jej miejscu wolałoby nie podnosić się z łóżka, ona nadal daje z siebie wszystko. Nie uwierzycie, co wyprawia!

Ciąża Ewy Farnej w ostatnich miesiącach jest jednym z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu. Wygląda na to, że 26-letnia wokalistka już niedługo będzie musiała przerwać śpiewanie i… udać się na porodówkę. Nie uwierzycie, jak wygląda jej brzuszek. Maluch może przyjść na świat dosłownie w każdej chwili. Jesteśmy pod wrażeniem kondycji gwiazdy — wciąż występuje!

Kiedy Ewa Farna urodzi?

Ewa Farna sama wybrała moment, w którym poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Kiedy na początku lutego podzieliła się radosną wiadomością, już wtedy uwagę fanów przyciągał jej spory brzuszek.

Od tamtej chwili minęły prawie cztery miesiące, a młoda piosenkarka nadal regularnie występuje! Portal eska.pl spekuluje, że termin porodu gwiazdy został wyznaczony na przełom czerwca i lipca — według ustaleń ostatni występ gwiazdy miał wypaść właśnie 20 maja, a potem następowała trwająca pięć miesięcy przerwa. Dziennikarze wyciągnęli z tego wniosek, że właśnie wtedy artystka przywita na świecie malucha. 

Myślicie, że dziennikarze eska.pl mają rację i wokalistka rzeczywiście w ciągu kilku najbliższych tygodni będzie musiała udać się do szpitala? Sądząc po wyglądzie jej ciążowego brzuszka, ta wersja brzmi całkiem prawdopodobnie!

Ewa Farna urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Chociaż Ewa Farna nie zdecydowała się zdradzić daty porodu, wyjawiła, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Okazało się, że gwiazda zostanie mamą chłopca

Piosenkarka argumentowała, że wolała sama ujawnić płeć swojego pierwszego dziecka, zanim media i fani rozpoczęliby spekulacje i dociekania. Niedawno na Instagramie piosenkarki pojawiła się seria zdjęć, prawdopodobnie pochodzących z ostatniego już koncertu. Ewa Farna zapowiedziała przy okazji, że jesienią znowu zacznie występować, a bilety są już do kupienia. 

Fani byli zachwyceni, jak dobrze ich idolka prezentuje się w ostatnich tygodniach ciąży. Nie powstrzymali się również od żartów odnośnie do tego, że gwiazda wygląda, jakby miała zaraz zacząć rodzić!

— Myślę, że w momencie, kiedy to piszę, Farna rodzi. 

— Ale to będzie muzykalny dzidziuś.

— Ale brzusio.

— Też miałam taki brzuchol. 

Życzymy przyszłej mamie, żeby poród przebiegł szybko i bezboleśnie, a dzidziuś urodził się zdrowy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna
fot. instagram.com @ewa_farna93/Tomase Moudreho

Ewa Farna lada moment zostanie mamą.

1
2
3
Poprzedni artykułIle lat mają dzieci Agnieszki Chylińskiej? Będziecie zaskoczeni, jak duże już są
Następny artykułZatkane ucho. Skuteczne i sprawdzone sposoby, by odetkać ucho
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.