Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 53-letnia Ewa Gawryluk w bardzo krótkiej mini. Co za nogi, młodsze koleżanki mogą jej zazdrościć
Karol Osiński
Karol Osiński 05.02.2021 18:17

53-letnia Ewa Gawryluk w bardzo krótkiej mini. Co za nogi, młodsze koleżanki mogą jej zazdrościć

Ewa Gawryluk
fot. TRICOLORS/East News

Podczas prezentacji ramówki Pierwszej miłości Ewa Gawryluk pojawiła się w wyjątkowo pikantnej kreacji. Aktorka założyła na siebie bardzo krótką mini, którą wyeksponowała swoje piękne i długie nogi. Niejedna koleżanka z branży mogłaby jej pozazdrościć. Warto podkreślić, że gwiazda ma 53-lata, jednak kompletnie po niej tego nie widać.

Lata lecą, a Ewa Gawryluk zdaje się nie starzeć. Ta niezwykle popularna aktorka udowadnia na każdym kroku jak piękną jest kobietą, i że o siebie dba. Kreacja z ramówki Pierwszej miłości jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Ewa Gawryluk w mini

Ewa Gawryluk może poszczycić się naprawdę wyjątkowo piękną figurą oraz urodą, których mogłyby jej pozazdrościć nawet młodsze koleżanki z branży i nie tylko. Chociaż w grudniu ubiegłego roku gwiazda skończyła 53 lata, to sprawia wrażenie, jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu.

Aktorka w dalszym ciągu pozostaje aktywna zawodowo. Gra w wielu serialach telewizyjnych, m.in. we wcześniej wspomnianej Pierwszej miłości. W ubiegłym roku mieliśmy okazję oglądać ją w jednym z odcinków Komisarza Alexa. Co więcej, bardzo często publikuje posty na swoim Instagramie, poprzez które pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Nic dziwnego zatem, że bezustannie przybywa jej obserwatorów. Obecnie zgromadziła ich niemal 31 tysięcy, a z dnia na dzień ta liczba się powiększa. Wielu internautów komentuje jej młodzieńczą i wyjątkową sylwetkę. Prawdziwy szał wywołała jej ostatnia publikacja.

Było nią wideo, na którym wyeksponowała swoje długie i piękne nogi, podczas prezentacji ramówki Pierwszej miłości. Gwiazda pozowała fotografom w sukience mini, w której wyglądała naprawdę wyjątkowo. Naprawdę, jest na co popatrzeć.

Ewa Gawryluk Instagram

Nic dziwnego, że pod zamieszczonym przez Ewę Gawryluk nagraniem pojawiło się tak wiele komentarzy. Komentowali zarówno celebryci, jak i fani aktorki. Wśród tych pierwszych można było dostrzec kilka słów od Anety Zając, czy Marty Manowskiej, które napisały odpowiednio:

Ewciu. Piękna Ty!

Gorąco mi się zrobiło. Muszę okna pootwierać!

Jeszcze pod wcześniejszymi zdjęciami i nagraniami aktorki pojawiały się setki komentarzy, w których ludzie wychwalali urodę Ewy Gawryluk oraz jej młodzieńcze rysy twarzy. Nie można się temu dziwić, w końcu to naprawdę piękna kobieta.

Ponad rok temu gwiazda zaskoczyła fanów, prezentując się w trzech sukniach ślubnych. Od razu pojawiły się plotki, o rzekomym cichym ślubie, jednak okazały się to jedynie przymiarki do atelier jednej z projektantek mody. Przypomnijmy, że aktorka od 22 lat jest szczęśliwą żoną. Więcej na temat jej męża przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

ewa gawryluk

Ewa Gawryluk wyeksponowała swoje piękne i długie nogi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Aktorka ma już 53 lata, jednak kompletnie tego po niej nie widać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Gwiazda publikuje wiele zdjęć, które rzucają fanów na kolana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: viva.pl