Andrzej Kosmala na swoim facebookowym profilu opublikował zdjęcie Krzysztofa Krawczyka z piękną ciemnowłosą kobietą. Menadżer muzyka w opisie wskazał, że była ona jego jedną z największych miłości muzycznych.

Andrzej Kosmala podzielił się nieznaną dotąd informacją. Wieloletni przyjaciel i menadżer Krawczyka w środku nocy opublikował zdjęcie artysty z Edytą Górniak, to właśnie ona miała być jego jedną z największych miłości muzycznych.

Andrzej Kosmala o miłości Krzysztofa Krawczyka 

Nie ma wątpliwości, że Ewa Krawczyk zawładnęła sercem Krzysztofa i była jego wielką miłością, lecz jak się okazuje niejedyną. Andrzej Kosmala w środku nocy podzielił się niebywałą informacją. 

Na jego facebookowym profilu pojawiło się zdjęcie Krzysztofa Krawczyka i Edyty Górniak. Para muzyków została uchwycona podczas występu na krakowskiej scenie muzycznej. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Zdjęcie zostało opatrzone krótkim podpisem:

Jedna z największych miłości muzycznych Krzysztofa: Edyta Górniak! Tutaj w 2006 roku na koncercie sylwestrowym na Rynku w Krakowie! – napisał Andrzej Kosmala. 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wskazywali, że Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak to jedni z najlepszych polskich artystów. 

To dwoje moich ukochanych wykonawców – napisała internautka.

Dwa wspaniałe głosy – skomentowała kolejna. 

Mieliście okazję słyszeć na żywo Edytę Górniak i Krzysztofa Krawczyka w duecie? 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook 

 
Poprzedni artykułWiśniewski publicznie złożył obietnicę swojej żonie. Jego słowa poruszyły cały internet: „Obiecuję skarbie!”
Następny artykułKobiety w ciąży na porodówkę zabierają grzebień. Nie zamierzają nim jednak czesać włosów na głowie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.