Ewa Lemańska: mąż aktorki spełnił marzenie milionów Polaków – poślubił jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju. Jednak śliczna Maryna z kultowego serialu Janosik nie zaznała szczęścia w małżeństwie. Ukochany zdradzał ją… z mężczyzną! Byłam w prawdziwym szoku, wspominała później. 

Sława i popularność nie zawsze idą w parze z powodzeniem w życiu osobistym. Przekonało się o tym już wiele gwiazd na całym świecie. W tym  Ewa Lemańska: mąż pięknej aktorki nie był jej wierny. Co gorsza, ukrywał przed swoją sławną żoną fakt, że woli… mężczyzn. To złamało Lemańskiej serce: powiedział, że nie chce już być ze mną. Dopiero po latach zdobyła się na poruszające wyznanie. 

Ewa Lemańska: mąż zdradził ją z mężczyzną. Co się stało?

Chociaż Ewa Lemańska przeszła do historii polskiej telewizji, niedane jej było zaznać szczęścia w miłości. Śliczna aktorka aż trzykrotnie wychodziła za mąż. Niestety, każdy związek prędzej czy później kończył się tak samo – rozwodem. 

Po latach Ewa Lemańska ujawniła szokujące kulisy zakończenia pierwszego małżeństwa. Przyczyną była zdrada. Cezary Kapliński, kolega po fachu, ukrywał przed żoną fakt, że pociągają go mężczyźni. Lemańska miała się o tym dowiedzieć w wyjątkowo przykrych okolicznościach. 

– Pierwszym był aktor Cezary, który popełnił samobójstwo w 2001 roku. Byliśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem przez jakieś dwa lata. Ale na koniec okazało się, że był gejem. Pewnego dnia przyszedł do mnie ze swoim chłopakiem, z którym mnie zdradzał, i powiedział, że nie chce już być ze mną. Byłam w prawdziwym szoku, zwłaszcza że ten chłopak był strasznie brzydki – wyjawiła w rozmowie z magazynem Super Express

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Rozstanie było bolesne dla Ewy Lemańskiej. Okazało się, że mężczyzna, w którym kochała się już od czasów studiów, oszukiwał ją przez całe małżeństwo. Następnym mężem Ewy Lemańskiej został Olgierd Roycewicz. Niestety, ten związek także nie przetrwał próby czasu. 

Co robi Ewa Lemańska?

Ewa Lemańska jest najbardziej znana z roli ukochanej tytułowego bohatera serialu Janosik. Niestety, występ negatywnie odbił się na jej późniejszej karierze.

Widzowie tak bardzo kojarzyli Lemańską ze śliczną góralką, że nie mogła znaleźć żadnej nowej roli. Ostatecznie aktorka postanowiła spróbować swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Pracowała jako modelka, a nawet została statystką w filmie Rock of Ages, w którym wystąpił sam Tom Cruise. Obecnie gwiazda przebywa na emeryturze

Ewa Lemańska: mąż nie odwzajemnił jej miłości. Zdrada była dla aktorki koszmarnym doświadczeniem, którego nigdy nie zapomniała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa lemańska: mąż
fot. kadr z serialu „Janosik”

Ewa Lemańska: mąż był jej wielką miłością. Niestety, nie odwzajemniał uczucia pięknej aktorki.

ewa lemańska: mąż
fot. facebook.com @Ewa Lemanska/Roycewicz

Mąż Ewy Lemańskiej ukrywał przed nią swoje homoseksualne skłonności.

ewa lemańska: mąż
fot. facebook.com @Ewa Lemanska/Roycewicz

Ewa Lemańska: mąż pewnego dnia oznajmił jej, że porzuca ją dla kochanka. Aktorka zupełnie się tego nie spodziewała!

ewa lemańska: mąż
fot. facebook.com @Ewa Lemanska/Roycewicz

Ewa Lemańska jeszcze dwukrotnie wychodziła za mąż, jednak oba związki zakończyły się rozwodami.

ewa lemańska: mąż
fot. facebook.com @Ewa Lemanska/Roycewicz

Dziś Ewa Lemańska pozostaje szczęśliwą singielką. Jeśli nawet jest w związku, to udaje jej się zachować ten fakt w tajemnicy. 

źródła: wp.pl, Super Express

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.