Ewa Minge przeżywa prawdziwy dramat. Znana polska projektantka znana jej ze swojej miłości do zwierząt, w szczególności kotów. Niestety jeden z jej pupilków zaginął. Minge poinformowała o tym na swoim Instagramie.

Kotek już się odnalazł, ale Ewa Minge straciła dużo nerwów podczas jego poszukiwań. Udowodniła tym samym, że jej deklaracje o miłości do zwierząt absolutnie nie są sprzeczne z prawdą. Dobrze, że kociak jest już razem z nią.

Ewa Minge kim jest?

To polska projektantka mody, która w branży modowej obecna jest od 1994 roku. Ubrania Minge nosiły takie sławy jak Paris Hilton, Cheryl Cole, Kelly Rowland czy LaToya Jackson.

Minge urodziła się w 1967 w Szczecinku. Jej pokazy odbywały się m.in. w Berlinie, Wiedniu, Mediolanie, Moskwie, Paryżu i Barcelonie. Jej kolekcję ubrań podziwiać możemy podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Minge była także projektantką ubranek, przeznaczonych dla lalek Barbie.

Na pytanie o to, czemu jej zdaniem odniosła sukces, Minge odpowiedziała w rozmowie z portalem gazeta.pl:

– Chciałam zmieniać świat wokół siebie i dopasowywać go do swoich wizji. Nie ludzi, nie na siłę, ale przedmioty. Jak się urodziłam, to pamiętałam rzeczy, których nie powinnam pamiętać. Na przykład, że kołderka w moim dziecięcym łóżeczku była w turkusowe romby. Jak rodzice na chwilę odchodzili, skopywałam ją i darłam się tak, że nie można mnie było uspokoić. Bo ja wolałam tę w żółte motylki.- mówiła.

Zaginiony kot

Projektantka umieściła na Instagramie wzruszający wpis.

– Szukamy nadal . Hades reaguje tylko na imię nie reaguje na kici kici . Jest bojowy, więc trudno byłoby mu przegrać z psem czy lisem. Czekamy wszyscy razem z jego siostrą Felka i nowym, ulubionym już kumplem szczeniakiem. Zaginął w niedziele Zielona Gora, Stary Jędrzychów , dzisiaj może być wszędzie. Nie przestajemy szukać. Czeka bardzo wysoka nagroda za odnalezienie Hadesa ❤️

Na szczęście zwierzątko już się odnalazło. Poszukiwania trwały jeden dzień.

Ewa Minge – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. instagram.com @eva_minge
fot. instagram @eva_minge

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowe standardy piękna. Te dziewczyny to najlepszy dowód [ZDJĘCIA]
  2. Dunkin Donuts zamyka się w Polsce?
  3. W filmie Disneya główny bohater będzie gejem. Internauci się podzielili

źródło: kozaczek.pl, gazeta.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.