Ewa Szykulska mimo problemów zdrowotnych i ciężkiej choroby, z jaką musi zmagać się na co dzień, nie zamierza się nad sobą użalać. Jeśli płaczę to tylko w ukryciu – wyznała ikona polskiego kina w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Choć gwiazda aktorstwa od lat choruje na cukrzycę, jej podejście do życia jest warte podziwu.
 
Ewa Szykulska, która zgrała w najbardziej kultowych polskich produkcjach jak Kariera Nikodema Dyzmy, Vabank czy Seksmisja, od lat zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest cukrzyca. Mimo przeciwności losu aktorka nie traci pogody ducha i nie ma zamiaru się na sobą użalać, a uśmiechu nie odebrał jej nawet wypadek, któremu uległa przy pracy w teatrze.
 
 
Ewa Szykulska choruje na cukrzycę
 
Jak się okazało, Ewa Szykluska od kilku lat choruje na cukrzycę. Wybitna polska aktorka, o niezwykle charakterystycznym głosie i ogromnym poczuciu humoru, nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie i jak sama przyznaje, nie znosi narzekania. Mimo że cukrzyca wywiera ogromny wpływ na codzienne życie chorych, gwiazda dzielnie stawia jej czoła.
 
 
 
–Wystarczy stosować się do zaleceń lekarzy, dbać o dietę i wszystko w tym temacie. Ja po prostu nie lubię narzekać, a jeśli płaczę to tylko w ukryciu  powiedziała w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Ewa Szykulska jest niezłomna, co udowodniła również po ciężkim wypadku w teatrze.
  1. Po porodzie spojrzała na zdjęcie USG i pobladła. Nie mogła uwierzyć, co widzi
  2. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje Jerzy Pilch, tragiczne informacje przekazała żona
  3. Biedronka wprowadziła do oferty prawdziwy hit. Cena naprawdę zachęcająca, trzeba się spieszyć

Ewa Szykulska po wypadku

Podczas pracy w teatrze Ewa Szykulska uległa wypadkowi, po którym przez długi czas musiała dochodzić do zdrowia. Choć aktorka zerwała sobie ścięgno Achillesa, co przysporzyło jej wiele bólu i utrudnień w poruszaniu się, nie było mowy, by gwiazda straciła swój niepowtarzalny hart ducha.

– Ale nie jest tak źle, bo samodzielnie chodzę, a nawet jeżdżę samochodem. Tylko czasem kuleję, ale mało jest kulawych na tym świecie? – wyznała w dalszej części rozmowy z magazynem. 

Trzeba przyznać, że tak pozytywnego podejścia do życia Ewie Szykulskiej możemy tylko pozazdrościć. Aktorka zyskała ogromną sympatię widzów, także dzięki swoim występom na deskach Teatru Polonia oraz Och Teatru.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

EWA SZYKULSKA
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Ewa Szykulska to wybitna aktorka i niesamowita kobieta. Gwiazda, mimo przeciwności losu, wciąż jest optymistką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  2. Okropna wiadomość na długi weekend w czerwcu. Rozczarowanie sięga zenitu
  3. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
  4. Na obrazku chowa się kot. Test na spostrzegawczość przerasta aż 99% osób, widzisz go?
  5. Lojalny kundelek przez trzy miesiące czekał na pana w szpitalu. Prawda była jednak bolesna
  6. Nie żyje znany i wybitny polski pisarz oraz publicysta. Fani załamani, nie mogą się pogodzić, Jerzy Pilch miał zaledwie 67 lat

źródło: pacjenci.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.