Ewa Wachowicz musi zmierzyć się z ogromnym problemem — padła ofiarą potężnego oszustwa. W emocjonalnym poście na Instagramie prosi internautów o wsparcie w tych trudnych chwilach. Wizerunek gwiazdy został wykorzystany w niedopuszczalny sposób. Internauci są zgodni, nie można tolerować takich zachowań.

Ewa Wachowicz od lat z powodzeniem dba o swój wizerunek i zaskakuje swoich fanów nowymi, smacznymi przepisami oraz promowaniem zdrowego trybu życia. Niestety, ktoś postanowił to wykorzystać — gwiazda musi zmierzyć się z poważnym problemem.

Wielki kłopot gwiazdy: Ewa Wachowicz apeluje do fanów

Niedawno w sieci pojawiły się reklamy leku na odchudzanie, które rzekomo poleca sama Ewa Wachowicz. Wiele osób, które cenią sobie zdanie i opinię gwiazdy, mogły się nabrać i wydać pieniądze na środki nieznanego pochodzenia. 

Gwiazda szybko zareagowała na bezprawne wykorzystanie wizerunku do celów reklamowych i wystosowała emocjonalny apel, prosząc o wsparcie swoich fanów. Pomoc ma polegać na zgłaszaniu pojawiających się w internecie nieprawdziwych informacji, jako nadużycie. Ewa Wachowicz zaznacza, że prawidłowa dieta jest kluczem do sukcesu. Podobnego wywiadu udzieliła dla programu Urządzeni, w którym opowiadała o sekretach swojej urody.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Prezydent na kwarantannie. Niestety, może mieć koronawirusa. Dotarły do nas smutne informacje o Zuzanie Czaputovej
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące wyborów. W dniu głosowania będzie obowiązywało nas wiele obostrzeń

Gwiazda zwróciła się o pomoc do internautów

— […] To oszustwo!!! Nie wierzcie w te reklamy!!! Nie reklamuję żadnych środków na odchudzanie!!! Nie kupujcie tego!!! To niewiadomego pochodzenia środki o niesprawdzonym składzie! — pisała oburzana – Nie wiadomo, jak szkodliwy wpływ mogą mieć na zdrowie! […] Od zawsze w swoich programach, książkach, wywiadach promuję tylko zdrowy tryb życia – podkreśliła Ewa Wachowicz pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie. 

Niedawno pisaliśmy o podobnym problemie u znanej, polskiej podróżniczki. Mamy nadzieję, że i w tym przypadku szybko uda się rozwiązać sprawę z nadużyciem wizerunku gwiazdy do promowania specyfików na odchudzanie. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny, niespodziewany protest w samym sercu Warszawy. Uczestnicy położyli się na ziemi, tłum ma już dość
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii
  3. ”Cześć, Balbina”. Pamiętacie przygody gąski?
  4. Myślisz, że tylko ryba jest droga nad polskim morzem? Rachunek za kebaba zwala z nóg
  5. Polsat właśnie przekazał wstrząsającą wiadomość. Polacy w żałobie, nic nie można było zrobić
  6. Premier wprowadził II stopień alarmowy w całym kraju. Obowiązuje już od jutra

Źródło: instagram.com

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.