Ewakuacja w jednym z polskich miast już została ogłoszona. Jak podaje wyborcza.pl jej szczegółowy plan jest nadal dopracowywany i jutro zostanie ogłoszony przez prezydenta. W niebezpieczeństwie może być wiele Polek i Polaków. Wszystkiego dowiemy się w dniu jutrzejszym o godzinie 9:00. W tym celu powołano specjalne służby.

Wielka ewakuacja zostanie szczegółowo przedstawiona jutro już o 9 rano podczas specjalnej konferencji prasowej. Wiele osób może znaleźć się w groźnej sytuacji. Podczas prac ziemnych na Łasztowni w Szczecinie, znaleziono niewybuch z okresu II wojny światowej. Wszystkie służby są w gotowości.

Ewakuacja dużego miasta w Polsce

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego już pracuje nad precyzyjnymi planami usunięcia bomby. Trzeba dokładnie przemyśleć wiele kwestii, m.in. jak będzie wyglądać ewentualna ewakuacja ludności, co to w ogóle za bomba itp.

– Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje dot. podejmowanych działań i planowanej ewakuacji mieszkańców — informuje Łukasz Kolasa, rzecznik prasowy prezydenta Szczecina, podaje wyborcza.pl.

  1. Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
  2. Ministerstwo Zdrowia ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Wielu o nim zapomina

To kolejna taka ewakuacja w Szczecinie

Wyborcza.pl przypomina nam, że podobna sytuacja już się w Szczecinie wydarzyła i miała miejsce w czerwcu 2013 roku. Na dnie Odry znaleziono niemiecką bombę, która zawierała ponad pół tony grożących wybuchem materiałów.

Istniało wtedy poważne ryzyko wybuchu, więc szybko ogłoszono ewakuację lokalnych mieszkańców. Na kilka godzin wstrzymano również ruch na Moście Długim oraz Trasie Zamkowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewakuacja
fot. pixabay.com/Life-Of-Pix

Szykuje się ewakuacja mieszkańców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowe ogromne ognisko zakażeń. Zarażonych aż 85% osób, prawdziwy dramat
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” padła ofiarą okrutnego oszustwa. Katarzyna Dowbor ostrzega
  3. Decyzja właśnie zapadła. Chodzi o ogromne podwyżki dla polityków i wypłatę dla Pierwszej Damy
  4. Agnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  6. Niezwykle aromatyczne ogórki w słodko-octowej zalewie. Zjesz je już po paru godzinach, 1 przyprawa zupełnie zmieni ich smak i kolor

Źródło: szczecin.wyborcza.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułJak uzyskać efekt mokrych włosów? Polecane kosmetyki
Następny artykułPopielaty blond – jak go utrzymać?
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.