Ewelina Lisowska zdecydowała się na zakończenie związku z dotychczasowym partnerem? Jak podaje pudelek.pl, piękna gwiazda usunęła wszystkie wspólne zdjęcia. Dlaczego ta młoda, atrakcyjna i utalentowana kobieta nie ma szczęścia w miłości? Nie uwierzycie, co powiedziała jej menadżerka! 

Mimo że odnosi sukces za sukcesem, powodzenie w kwestiach zawodowych nie idzie w parze ze szczęściem w życiu uczuciowym. Wygląda na to, że Ewelina Lisowska po raz kolejny będzie musiała stawić czoła bolesnemu rozstaniu. Pudelek.pl ustalił, że gwiazda podjęła stanowcze kroki — z jej social mediów zniknęły wszystkie zdjęcia, na których pozowała z dotychczasowym partnerem. Czyżby artystka próbowała w ten sposób uporać się z cierpieniem po zerwaniu? A może za takim postępowaniem kryje się inny powód? Reakcja menadżerki Lisowskiej zaskakuje — nie tego się spodziewano! Czy jej podopieczna potwierdziła, że na powrót stała się singielką? 

Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem?

Zaskakujące informacje ujrzały światło dzienne za pośrednictwem portalu pudelek.pl. Jak czytamy, Ewelina Lisowska nieoczekiwanie usunęła zdjęcia, na których pozowała wspólnie z partnerem. Chodzi o zerwanie? Jeden szczegół wzbudza spore wątpliwości.

Mimo że Ewelina Lisowska skasowała zdjęcia z Aleksandrem Ilczukiem, a nawet przestała go obserwować, do tej pory mężczyzna nie zdecydował się na podobny krok. Na Instagramie @ailczuk — przynajmniej na razie — wciąż widnieją fotografie, na których Lisowska i Ilczuk czule się obejmują czy całują. Pudelek.pl zdecydował się zwrócić do menadżerki młodej piosenkarki z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Jednak dziennikarzom nie udało się uzyskać konkretnej odpowiedzi:

— Nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii — cytuje menadżerkę pudelek.pl

Czy Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem? Nie musimy od razu zakładać najgorszego scenariusza! Prawdopodobnie artystka zdecydowała, że nie chce dłużej publikować tak prywatnych zdjęć na publicznym koncie, do którego mają dostęp nie tylko fani, lecz także liczni hejterzy. Między parą mogło również dojść do niegroźnego nieporozumienia, zakończonego spontanicznym usunięciem wspólnych fotografii. Dopóki Lisowska nie zdecyduje się wydać oficjalnego oświadczenia, jesteśmy skazani na spekulacje!

Kim jest Aleksander Ilczuk?

Aleksander Ilczuk jest znanym kierowcą rajdowym Hutnika Warszawa. Jak podaje party.pl, jeszcze do niedawna sportowiec mieszkał na stałe w Stanach Zjednoczonych i dopiero w ubiegłym roku zdecydował się na przeprowadzkę do Polski. 

Para była bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramach i piosenkarki, i kierowcy regularnie pojawiały się wspólne zdjęcia, m.in. z wycieczki w Tatry czy zawieszania kłódki na moście zakochanych. Wydawało się, że Ewelina Lisowska nareszcie znalazła wymarzonego mężczyznę. Fani odetchnęli z ulgą — do tamtej pory gwiazda nie miała specjalnego szczęścia w miłości, a jej związki kończyły się głośnymi rozstaniami

Czy Ewelina Lisowska naprawdę zerwała z partnerem? Mamy nadzieję, że całe zamieszanie okaże się wyłącznie nieporozumieniem, a gwiazda wkrótce rozwieje wątpliwości fanów!

ZOBACZ ZDJĘCIA EWELINY LISOWSKIEJ Z PARTNEREM:

ewelina lisowska
fot. instagram.com @ailczuk

Czy Ewelina Lisowska zerwała z ukochanym? 

ewelina lisowska
fot. instagram.com @ailczuk

Piosenkarka usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia z Aleksandrem Ilczukiem. 

ewelina lisowska
fot. instagram.com @ailczuk

Sam Aleksander Ilczuk nie zdecydował się pójść w ślady partnerki. Chodzi tylko o kłótnię?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba nadal jest ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Martensy: stylizacje z najmodniejszymi butami 2019! Do czego pasują martensy? 7 zaskakujących połączeń
  4. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
  5. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana

źródła: pudelek.pl, plejada.pl, party.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.