Ewelina Martyniuk ma już dość rodzinnych dramatów i chce odciąć się od byłego męża. Ogłosiła, że zmieni nazwisko na poprzednie. To ma być dla niej początek nowego życia.

Czy zmiana nazwiska odmieni jej życie i pozwoli odciąć się od trudnych wspomnień związku z Danielem?

Ewelina Martyniuk postanowiła. Zmieni nazwisko

Małżeństwo Eweliny i Daniela Martyniuków nie trwało długo. Szybko pojawiły się wzajemne oskarżenia – Daniel twierdził, że jego żona nie jest dobrą kucharką, a on twierdziła, że mąż stosował wobec niej przemoc.

Wkrótce doszło do głośnego rozwodu, którym żyła cała Polska. Syn cesarza disco polo nie zadbał o swój interes i przez to będzie musiał płacić duże alimenty na córkę, Laurę

Ewelina zaś wycofywała się z życia publicznego, starając się wszystko załatwić polubownie z dawną rodziną. Matka Daniela i on sam nie dawali jednak za wygraną, naskakując przez cały czas na młodą kobietę. 

Ewelina powiedziała jednak dość. Teraz stwierdziła, że chce całkowicie zakończyć tę relację i zmieni nazwisko. Wróci do tego, z którym się urodziła. 

Ewelina Martyniuk kończy relację z dawną rodziną

– Warto dla dobra najbliższych spróbować stłumić żal i smutek, by w przyszłości z czystym sumieniem móc wspominać ten wyjątkowo trudny okres – napisała w grudniu zeszłego roku. 

Jak podał tygodnik „Na żywo”, Ewelina Martyniuk zmieni nazwisko. Tę sytuację miała skomentować jedna z bliskich jej osób. 

– Dla niej to symboliczne zamknięcie trudnego czasu, o którym chciałaby zapomnieć – mówiła. 

Czy rzeczywiście dla Eweliny będzie to nowy start? Oby pozwoliło jej to odetchnąć od wszelkich dramatów. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Poprzedni artykułKrzysztof Ibisz poprosił o rękę uczestniczkę „Top Model”? Mamy zdjęcie pierścionka
Następny artykułSzczegóły pogrzebu Judyty Turan. „Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki”