Faceci potrafią nie raz zaskoczyć swoje kobiety. Jednak ten nowy trend może wykraczać poza wyobrażenia o pragnieniach naszych partnerów. Jak się okazuje, ta zaskakująca moda jest coraz bardziej popularna w męskim świecie, a dotyczy sfery najbardziej intymnej. Panowie mają bardzo nietypową fantazję, o której większość z nas nie ma bladego pojęcia.

W męskim świecie pojawił się zupełnie nowy trend dotyczący najbardziej intymnych marzeń. W kwestii erotycznej wiele pragnień stało się już stereotypowymi, jednak ta męska fantazja może zupełnie zaskoczyć kobiety. Faceci zaczynają pragnąć… byśmy ich zdradziły.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”249324″]

Faceci nowy trend – rogacze

Rogacze to trend, który jest dość masochistyczny. Chodzi o pewien rodzaj zadawania sobie bólu psychicznego, który staje się przyjemnością. Mężczyzna rogacz pragnie bowiem tego, żeby kobieta go zdradziła, ale pod jednym warunkiem – w jego obecności. Jak się okazuje coś, co powoduje największą przykrość i miłosną traumę, dla niektórych staje się źródłem przyjemności.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W życiu erotycznym wiele osób odczuwa przyjemność wychodzącą z bólu. Granica przyjemności i cierpienia zaczyna się zacierać, a w tym przypadku chodzi o cierpienie psychiczne, jakie odczuwamy podczas zdrady i przyjemność kontrolowania. Chodzi też o widzenie damy swojego serca w intymnej sytuacji z zupełnie nowej perspektywy.

  1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Służby walczą o życie mężczyzny
  2. W „Wiadomościach” TVP znowu szykany. Nie ma końca w szczuciu na mniejszości, brak słów

Rogacze, co na to kobiety?

Mężczyzna, który prosi swoją partnerkę o zdradę, jest pewien, że sprawi mu to przyjemność. Należy zaznaczyć, że rogacz nie bierze udziału w akcie miłosnym, a jedynie pozostaje obserwatorem. Owo patrzenie na partnerkę podczas stosunku z innym mężczyzną jest dla rogacza podkręcaniem własnego życia erotycznego.

Według brytyjskiego magazynu Vice kobietom nie bardzo podoba się ta forma zaspokajania potrzeb partnera. Redaktorzy magazynu przeprowadzili wywiady z rogaczami. Większość z nich narzekała, że kobiety przystępują do tego niechętnie i nie wierzą, że nie skrzywdzą swojego partnera. Wielu rogaczy, widząc symptomy rychłego rozstania, decyduje się przyznać się do swojej fantazji i wprowadzić ją w życie, żeby uratować związek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

faceci
fot. pexels.com/W R

Rogacze znajdują fetysz w obserwowaniu swojej ukochanej w intymnej sytuacji.

faceci
fot. unsplash.com/Priscilla Du Preez

Niektóre kobiety czują się urażone fantazjami rogaczy.

faceci
fot. unsplash.com/Charles Deluvio

Realizacja takiej fantazji jest ryzykowna. Intymna bliskość może stać się także psychiczna między dwojgiem kochających się na oczach rogacza ludzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Maria Wojciechowska
  2. Córka Adama Małysza powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak Afrodyta na zdjęciu z wakacji
  3. Wielka tragedia aktorki ”M jak miłość”. Serialowa żona Marka straciła najbliższą osobę
  4. Andrzej: ”Moja żona musi przypominać moją mamę. Powinna z radością gotować i podstawiać mi wszystko pod nos”
  5. Co się stało z domem Jarosława Kaczyńskiego? Sąsiedzi aż się zatrzymują, niesamowite widoki
  6. Lara Gessler podzieliła się radosną informacją i pokazała intymne zdjęcie. Na reakcję jej mamy nie trzeba było długo czekać

źródło: papilot.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl