Facet, który chciał zrobić kompromitujące zdjęcie, sam stał się pośmiewiskiem. Jak się okazuje, mężczyzna próbujący sfotografować kobietę w toalecie jednego z klubów w Czechowicach-Dziedzicach, słono się przeliczył. Nie tylko został przyłapany na gorącym uczynku, ale i szybko zyskał nie najlepszą sławę. Jego wizerunek natychmiast został upubliczniony w internecie!
 
Sytuacja sprzed kilku miesięcy jest idealnym przykładem na to, jak poradzić sobie z osobami, które w szczególny sposób przekraczają wszelkie możliwe granice. Młody mężczyzna, który chciał zrobić zdjęcie kobiecie korzystającej z ubikacji, szybko pożałował swojej decyzji. Facet został przyłapany na gorącym uczynku, a jego zdjęcia upubliczniła sama policja.
 
 
 
Facet złapany na gorącym uczynku
 
22 grudnia 2019 roku, kobieta, która bawiła się w klubie Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach, była uczestniczką dość nietypowej sytuacji. Kiedy korzystała z ubikacji, zauważyła rękę trzymającą telefon przełożoną pod przegrodą oddzielającą kabiny. Jak się okazało, w ten sposób pewien mężczyzna chciał zrobić jej kompromitujące zdjęcie. 
 
 
 
Szybko okazała się, że poszkodowana wykazała się większym sprytem niż żartowniś. Kobieta wytrąciła mężczyźnie telefon z ręki, a kiedy drzwi od kabiny się otworzyły, sama zrobiła mu zdjęcie. Takiego obrotu spraw facet z pewnością się nie spodziewał. Jednak na tym, historia się nie skończyła.

Poszukiwany mężczyzna

Kobieta przekazała sprawę policji w Bielsku-Białej, która wszczęła poszukiwania za mężczyzną. Funkcjonariusze upublicznili wizerunek faceta, który naruszył dobra osobiste klientki klubu. Za utrwalenie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

 

Poprzedni artykułPolicja przyjechała ratować psy. W jednej z klatek znaleźli 1,5 roczne dziecko, niestety to nie wszystko
Następny artykułTragedia tuż po ślubie. Panna młoda wybiegła z samochodu, rzuciła się na pomoc ofiarom
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.