Facet, wprowadzając się do nowego domu, nie spodziewał się żadnych niespodzianek. Niestety, życie miało wobec niego inne plany. Kiedy przyjrzał się dokładnie swojej podłodze, odkrył, że znajduje się z niej coś podejrzanego. Rozwiązanie tej zagadki sprawia, że każdego aż przejdą ciarki.

Kiedy mężczyzna kupił ten piękny dom, był niezwykle szczęśliwy. Przestronne, ładne miejsce, miało szansę być niezwykle przytulne, kiedy już się urządzi. Jednak zanim zaczął się rozpakowywać, postanowił dokładnie przyjrzeć się swojemu nowemu domowi. Wtedy odkrył coś przerażającego. 

Facet odkrył tajemnicę skrywaną przez jego dom

Pod drzwiami łazienki, w podłodze, znajdował się dziwny przedmiot. Coś jakby klamka? Z pomocą przyjaciela, postanowił zbadać, co się kryje za małymi drzwiczkami w jego podłodze. Na początku facet był trochę rozczarowany. Na pierwszy rzut oka, był to tylko malutki składzik, wypełniony narzędziami i zbędnymi rzeczami. 

facet
imgur.com/user/demc7

Na początku byli rozczarowani swoim odkryciem.

Jednak kiedy mężczyźni zaczęli wyjmować leżące w nim przedmioty, szybko zrozumieli, że kryje się tam coś więcej. Składzik tak naprawdę tylko maskował znajdujące się w jego głębi schody. Mężczyźni postanowili wyruszyć ku przygodzie i zeszli po nich w głąb podejrzanej piwnicy. 

Podejrzane lochy

Kiedy zeszli już po schodach odkryli tam długi korytarz. To coś, czego z pewnością nie spodziewasz się w swoim uroczym, dopiero co zakupionym domu. Ta sprawa stawała się coraz bardziej i bardziej podejrzana. Na końcu korytarza facet znalazł coś, co wyglądało na małe okienko.

facet
imgur.com/user/demc7

Wyobrażacie sobie coś takiego pod swoim domem?

Jednak i za nim coś się znajdowało. Mężczyźni przeszli przez nie, bo skoro ciekawość doprowadziła ich tak daleko, to równie dobrze mogą dotrwać do końca. Na tym etapie spodziewali się już tego, co znajdowała się po drugiej stronie. Było to coś, czego nie da się określić inaczej niż ‚loch’. Ogromna piwnica z ceglanymi ścianami i… łóżkiem? Można sobie tylko wyobrażać, co tam się kiedyś działo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facet
imgur.com/user/demc7

Klamka w podłodze jest ledwo dostrzegalna. 

facet
imgur.com/user/demc7

Schody ukryte w schowku od razy wydały się podejrzane. 

facet
imgur.com/user/demc7

Do lochu prowadził długi korytarz.

facet
imgur.com/user/demc7

Co tutaj się działo?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Przez przypadek odkryła, że mąż ją zdradza, zostawiła go. Teraz patrzy na jej wygląd i żałuje
  3. Mama zauważyła w nosku dziecka czarne kropki. Diagnoza lekarzy był druzgocąca
  4. Goździki mają ukryte właściwości. Mogą zrobić niezwykłą rzecz z twoimi ubraniami
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródła: popularne.pl, imgur.com

Poprzedni artykułPies zauważył, że dziecko nie oddycha w nocy. Jego reakcja jest niesamowita
Następny artykułPrzemysław Saleta nie utrzymuje kontaktów z córką? Udzieliła poruszającego wywiadu, sportowiec odpowiada
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego