Facet od pewnego czasu był przestraszony sytuacjami, które miały miejsce w jego domu. Postanowił więc, że w swojej sypialni zamontuje kamerę, która raz na zawsze miała rozwiać jego obawy. Niestety, to co zobaczył, nie śniło mu się nawet w najgorszych koszmarach. 

To, co możecie obejrzeć na filmiku, to sytuacja niczym z prawdziwego horroru. Kiedy pewien YouTuber zobaczył, że coś złego dzieje się u niego w sypialni, nie czekał długo, aby zamontować tam kamerę. Nie spodziewał się, że w jego domu dzieją się rzeczy, które naprawdę mrożą krew w żyłach. 

Facet potwierdził swoje najgorsze obawy 

 Mark Apsolon postanowił, że zamontuje w swojej sypialni kamerę. Od pewnego czasu martwił go fakt, że przedmioty w tym pomieszczeniu poruszają się, lub z niewyjaśnionych przyczyn spadają na ziemię. Chciał znać powód, dlaczego dochodzi do tak nietypowych sytuacji. Facet bardzo szybko pożałował tego, co zobaczył.

mężczyzna
fot. Screen youtube.com, Mark Apsolon

Po godzinie czwartej w sypialni YouTubera mają miejsce sytuacje rodem z Paranormal Activity. Na filmiku, możemy zauważyć, że rzeczy przemieszczają się samoistnie. Otwierająca się szafa, a także spadająca lampka nocna to tylko niektóre z przerażających momentów tego nagrania. Zobaczcie! 

Czy paranormalne zjawiska są niemożliwe?

Zjawiska paranormalne to takie, których istnienie nie zostało potwierdzone eksperymentem naukowym i których istnienie wydaje się sprzeczne z panującymi obecnie terminami naukowymi. Czy są one jednak możliwe?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

mężczyzna
unsplash.com/@cozmicphotos

Filmów, które rzekomo potwierdzają istnienie takich zjawisk jest juz naprawdę bardzo dużo. Oczywiście, większość z nich jak się okazuje, to wyjątkowo dobrze dopracowany żart. Niektóre nagrania są tak realistyczne, że potrafią nakręcić je tylko osoby o ponadprzeciętnych umiejętnościach w tworzeniu efektów specjalnych. Czy jednak oznacza to, że można wykluczyć możliwość występowania zjawisk paranormalnych całkowicie?

Badania na ten temat prowadzone są od wielu dekad. Na razie musimy pogodzić się z faktem, że świat skrywa przed nami wiele tajemnic, wobec których nawet najwięksi naukowcy są zupełnie bezradni. 

Co sądzicie o nagraniu, które opublikował ten mężczyzna? Jest naprawdę straszne!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 

Ten filmik jest naprawdę przerażający!

 

mężczyzna
https://unsplash.com/@korpa

Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Ważyła 120 kg i panicznie bała się przymiarek sukni. Panna młoda już tak nie wygląda
  3. Smog zagraża płodności. Statystyki nie pozostawiają złudzeń
  4. Mama w ciąży na próżno błagała o pomoc w szpitalu. Jej 8-letnia córka została zgwałcona
  5. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę
  6. Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem

źródło: popularne.pl

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.