Facet, z którym właśnie zerwała ta kobieta w eleganckiej restauracji, chwilę później wyjął z kieszeni coś, co sprawiło, że natychmiast pożałowała swojej decyzji. Gdyby wcześniej nie rzuciła ostrych słów w stronę mężczyzny, z którym dotychczas się spotykała, być może udałoby się jej to odkręcić. Finał jest zaskakujący.

Facet zaprosił ją do eleganckiej restauracji, a jego zachowanie wskazywało na to, że wkrótce ma się jej oświadczyć. Widzowie, którzy mieli szansę obejrzeć to viralowe nagranie, nie spodziewali się tak szybkiego zwrotu akcji. Kobieta zamarła, gdy dowiedziała się, jak duży błąd właśnie popełniła.

Facet milioner

Na świecie zdarza się wiele historii, które mówią o tym, że kobieta spotyka się z mężczyzną tylko dlatego, że ten jest bogaty. Niektóre zakładają nawet swoje szkoły uwodzenia milionerów, o czym pialiśmy niedawno. Ta dziewczyna myślała, że trafiła na nieudacznika, lecz nie wiedziała o nim jednej istotnej rzeczy.

Początkowo myślała, że skoro facet zaprosił ją do tak eleganckiej restauracji, najprawdopodobniej będzie jej się chciał oświadczyć, więc kiedy zaczął sięgać po cos do kieszeni, natychmiast wykrzyczała, że chce z nim zerwać. Stwierdziła wówczas, że ich związek jest tak samo nudny jak jej ukochany, a w łóżku im się nie układa.

  1. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Szybko pożałowała zerwania

Kiedy kobieta w końcu pozwoliła mężczyźnie dojść do słowa po wygłoszonym przez siebie monologu oszczerstw, ten sięgnął do kieszeni swojej marynarki i wyciągnął z niej papierek. Zdezorientowana dziewczyna nie wiedziała, o co chodzi, lecz facet pospieszył jej z odpowiedzią.

Okazało się, że właśnie dowiedział się, że wygrał wiele milionów na loterii, co chciał świętować ze swoją wybranką, której właśnie zrzedła mina. Choć nagranie to zostało wyreżyserowane, niestety pokazuje smutną prawdę, która czasami ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

facet
Fot. youtube.com/
Screen Directors Guild Ireland

Kiedy facet usłyszał, że jego wybranka właśnie z nim zrywa, wyjął z kieszeni papierek.

facet
Fot. youtube.com/
Screen Directors Guild Ireland

Okazało się, że mężczyzna właśnie został milionerem.


Mina zdruzgotanej dziewczyny wyraża więcej niż tysiąc słów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Masz konto w ING Banku Śląskim albo BNP Paribas? Poważne problemy techniczne, tysiące osób nie wypłacą pieniędzy z bankomatów
  2. Piotr Gąsowski zaskoczył wszystkich. Spakował walizkę i wyjechał z Polski. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  4. RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
  5. 6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
  6. Był w parku, gdy wiar zaczął łamać drzewa jak zapałki. Nagranie z monitoringu miejskiego tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Źródło: egoistki.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.