Facet też może zostać zaskoczony. Ten mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że w domu zastanie go taki widok. Koszulka jego partnerki wyrażała więcej niż tysiąc słów. Jego reakcja mówi sama za siebie. 

Ukryta wiadomość może kryć się wszędzie, dlatego warto mieć szeroko otwarte oczy. Pewien facet chciał tylko w pośpiechu odwiedzić w domu swoją partnerkę. Chwila, w której przekroczył próg mieszkania, na zawsze odmieniła jego życie. Kiedy zorientował się, co się stało, nie mógł przestać płakać. 

Przerwa na lunch

To miało być zwyczajne popołudnie. Jak każdego dnia, 23-letni Richard w trakcie swojej przerwy na lunch udał się do domu. Facet mieszkał w nim ze swoją dziewczyną, 22-letnią Destiny oraz jej dwójką dzieci.

Mężczyzna mimo swojego młodego wieku dzielnie przejął obowiązki ojca, starając się stworzyć dla swojej partnerki i jej maluchów wyjątkową rodzinę. Jednak tego dnia, za progiem jego domu czekała na niego pewna wiadomość

Facet padł na kolana

Facet padł na kolana zaraz po otwarciu drzwi. Richard nie mógł powstrzymać się od płaczu. Wszystko to za sprawą koszulki, którą ujrzał kiedy tylko wszedł do domu. Destiny zadała mężczyźnie tylko jedno pytanie:

-Co ta koszulka mówi? – zapytała. 

Wtedy właśnie facet dostrzegł napis:

-Zawsze czytaj drobny druk… jestem w ciąży!

Mężczyzna nie krył wzruszenia. Okazuje się, że para od dawna starała się o malucha! Biologiczne dziecko, było marzeniem, którego Richard oczekiwał każdego dnia. Destiny wiedząc, jak bardzo jej ukochany czeka na tę nowinę, postanowiła wszystko nagrać. 

Co sądzicie o takiej niespodziance?

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułAnna Lewandowska urodzi bliźniaki? Najnowsze zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie
Następny artykułW jednym z domów znaleziono ciała trójki dzieci. Na drzwiach wisiała kartka
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.