Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > „Przyjaźnię się z wieloma facetami. Czasem, kiedy ich słucham, cieszę się, że jestem singielką, im nie można ufać”
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 28.10.2019 15:00

„Przyjaźnię się z wieloma facetami. Czasem, kiedy ich słucham, cieszę się, że jestem singielką, im nie można ufać”

rodzina
screen YouTube ABC News

Facet, kiedy rzeczywiście się otworzy przed kobietą, może okazać się zupełnie inny, niż sobie wyobrażała. Przyjaźń damsko-męska dla jednych jest mitem, dla innych zaś codziennością. Nasza dzisiejsza bohaterka przyjaźni się z wieloma facetami, ale przyznaje, że przez to, co jej mówią, nigdy nie zaufałaby im, będąc z nimi w związku.

Często myślimy, że nasz partner jest najcudowniejszy na świecie. Dokładnie takie sprawia wrażenie, kiedy spędzamy z nim czas sam na sam. Jaki jednak jest w towarzystwie swoich przyjaciół, wtedy, kiedy nie możemy go usłyszeć? Dominika ma wielu przyjaciół i to dzięki nim poznała najgorszą męską stronę.

Facet i przyjaźń

Dominika w swoim liście pisze, że przyjaźni się z naprawdę wieloma mężczyznami. Dzięki swoim relacjom poznała, jacy są prywatnie, wtedy, kiedy mogą być sobą i nie przejmować się, że partnerka ich usłyszy.

Przyjaźnię się z wieloma facetami. Czasem, kiedy ich słucham, cieszę się, że jestem singielką, im nie można ufać! zaczyna swoje wyznanie Dominika.

Dziewczyna od zawsze lepiej dogadywała się z chłopakami: jest w stanie z każdym zbudować dobrą relację, opartą na koleżeństwie.

Często spotykamy się większą grupą przyjaciół. Raczej w męskim gronie – jestem tam jedyną dziewczyną, ale nikt mnie tak nie traktuje. Jestem ich kumplem, co bardzo mi pasuje. Chłopaki nie mają problemu, żeby się przede mną otworzyć i coś powiedzieć mówi Dominika.

Oni są okropni

Tematy często schodzą na dziewczyny części z nich. W naszej grupie mało jest singli, jednak kiedy ich słyszę, cieszę się, że jestem sama! wyznaje Dominika. Każdy facet jest taki sam. Najpierw narzekają, że ich dziewczyny każą im zrobić to, czy tamto, potem na inne bzdury, oni obgadują gorzej niż babki. Tyle ile się nasłuchałam, że któraś z dziewczyn ma gorszy tyłek od jego byłej albo że w zasadzie to bardzo się upasła i on nie wie, czy nadal mu się podoba.

– Czasem aż przykro się robi, bo te dziewczyny nic o tym nie wiedzą. Oni nie mają zamiaru w ogóle z nimi rozmawiać o tym, co jest nie tak. Kilka razy nawet chwalili się, że zdradzali swoje dziewczyny. Byłam zniesmaczona, kiedy usłyszałam O, całowałeś się z Kaśką? Ona jest mega laską, gratulacje. Tylko nie mów nic Ance! pisze Dominika.

Dziewczyna przyznaje, że chłopaki są bardzo dobrymi kumplami, ale jeżeli chodzi o zachowanie wobec ich partnerek, każdy facet zawiódł Dominikę. Cieszy się, że jest singielką, bo nie widzi aktualnie dla siebie możliwości, aby zaufać jakiemuś chłopakowi. Jej przyjaciele skutecznie obrzydzili jej związki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facet

Chłopaki, kiedy są między sobą nie krępują się mówić o swoich dziewczynach.

facet

Dominika przyznaje, że każdy facet to świetny przyjaciel, ale jako partner się nie sprawdza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. „To ja jestem dziewczyną, z którą zdradza cię twój chłopak. I nie, nie mam wyrzutów sumienia”
  3. Krowa kilka chwil przed wysłaniem na rzeź. Łzy płynęły jej ciurkiem, historia ma niezwykły finał
  4. Syn aktora TVP umarł mu na rękach. Chłopiec zmarł niedługo po narodzinach
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę