Facet, spacerując po lesie zauważył podejrzanie wyglądające zwierzę. Pomimo ogromnego strachu postanowił podejść nieco bliżej. To, co zobaczył zupełnie nim wstrząsnęło. Mężczyzna nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego. A wszystko uwiecznił na zdjęciach. 

Fakt, iż inność w społeczeństwie nie jest szczególnie akceptowalna, chyba nikogo nie widzi. Kto mógłby pomyśleć, ze sytuacja wygląda niemalże identycznie w świecie zwierząt. Stworzenie, o którym chcemy wam opowiedzieć wygnane zostało ze stada przez swój wygląd, który zupełnie odbiegał od reszty osobników. 

Facet dostrzegł podejrzanie wyglądające zwierzę

Kiedy podszedł bliżej, wszystko stało się jasne. Powinniście wiedzieć, że ogromne stada jeleni w New Jersey nie są niczym zaskakującym. Mieszkańcy są przyzwyczajeni do ich obecności i nie jest to dla nich niczym nadzwyczajnym. 

Facet
Facebook.com @Monmouth County SPCA

Z daleka zwierzak wyglądał zupełnie zwyczajnie. Jak każdy z nich miał długie nogi, brązowe futerko, a także charakterystyczny biały ogonek. Jednak gdy przyjrzał mu się dokładniej na jego głowie zauważył coś niepokojącego. Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale wyglądał jak gdyby na głowę miał założone akwarium lub hełm. 

Gdy podszedł bliżej wszystko stało się jasne 

Pomimo tego, że był to dość zabawny widok, mężczyźnie zupełnie nie było do śmiechu. Miał świadomość, że zwierzak wpadł w ogromne tarapaty. 

Otóż jego głowa utknęła w kloszu lampy ogrodowej! Najprawdopodobniej wypełniony był on wodą, a zwierzak zapragnął się jej napić. Nie ulegało wątpliwości, że biedny jeleń potrzebował pomocy. Mężczyzna niezwłocznie zawiadomił odpowiednie służby. 

Zwierzak otrzymał imię Buck, a jego zdrowiu nic nie zagraża. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Facet
Facebook.com @Monmouth County SPCA

Odpowiednia opieka szybko przywróciła go do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Pies był tak mocno przywiązany pasami, że przestał się ruszać. Później wydarzyła się rzecz, która chwyta za serca
  6. Zabrał ze schroniska kota, którego nikt nie chciał wziąć. Obudził się w nocy i jak zobaczył, co robi zwierzak, nie mógł powstrzymać łez

 

Poprzedni artykułJak walczyć z zatkanymi porami? Niezawodne sposoby na promienną cerę
Następny artykułRodzice chcieli oddzielić bogatych uczniów od biednych. Jeden tata postanowił zrobić coś niezwykłego
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.