Po wczorajszym finale 12. edycji „The Voice of Poland” wybuchła fala rozczarowania. Zwyciężczynią została Marta Burdynowicz, która wyprzedziła w głosowaniu Bartosza Madeja, Wiktora Dydułę i Rafała Kozika. Fani nie mogą wybaczyć prowadzącym tego, jak potraktowany został pierwszy z wymienionych chłopaków. Ich zdaniem to właśnie on zasłużył na zwycięstwo.

Pod zamieszczonym wczoraj postem na Facebooku programu, informującym o zwycięstwie Marty wybuchła wielka debata i wymiana poglądów na temat finalistów. Choć Marta miała wielu swoich zwolenników, to znaleźli się również tacy, którzy uważali, że miała zdecydowanie łatwiej niż pozostali finaliści.

Fani „The Voice of Poland” niepocieszeni finałowym werdyktem

12. edycja popularnego talent show TVP została zakończona, jednak wiele osób odczuwa niesmak. Wszystko przez przebieg wczorajszego finału, który zdaniem internautów nie przebiegł tak, jak oczekiwano.

Zwyciężczyni, Marta Burdynowicz okazała się bezkonkurencyjna dla swoich finałowych rywali, jednak nikomu nie można odmówić wielkiego talentu i ambicji. Fani w komentarzach pod jednym z zamieszczonych postów dali upust swojemu niezadowoleniu z faktu, jak potraktowany został jeden z finalistów, Bartosz Madej.

Wiele osób twierdzi, że miał on zdecydowanie cięższe utwory do wykonania i powinien zostać znacznie lepiej potraktowany, a wszyscy skupili się jedynie na sukcesie Marty. Nie zapomniano również o pozostałych finalistach. Te komentarze mówią same za siebie:

– Bartkowi ani podziękowano, ani braw na koniec, tylko zajęto się Martą, a tak naprawdę to Bartek wygrał, pięknie się rozwinął, Marta pracuje w teatrze muzycznym, więc zawodowo jest prowadzona

– Ja wiedziałam, że ona wygra. Dostawała utwory, które zna cała Polska

– Zgadzam się w 100%, uważam też, że to absolutny nietakt wobec Bartka, jego talentu, osobowości i tego, co osiągnął w programie. Kammel i Tomaszewska, ale gafa, ale nieprofesjonalne zachowanie, daliście plamę – czytamy.

Jesteście podobnego zdania?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl