Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani nie mogą rozpoznać Agnieszki Chylińskiej. Wrzuciła zdjęcie, na którym nie przypomina siebie
Michał Fitz
Michał Fitz 14.09.2022 09:23

Fani nie mogą rozpoznać Agnieszki Chylińskiej. Wrzuciła zdjęcie, na którym nie przypomina siebie

Agnieszka Chylińska
fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Agnieszka Chylińska niemal od początku swojej przygody w show-biznesie uwielbiała szokować wizerunkiem. W związku z tym dobierała ciekawe, kontrowersyjne stylizacje i często eksperymentowała z włosami.

W ostatnim czasie fani najczęściej widywali ją w blond irokezie lub wygolonej zaczesce, która eksponowała jej wytatuowane boki głowy. Teraz wrzuciła zdjęcie, na którym ma zupełnie inną fryzurę.

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę?

Na wspomnianej wyżej fotografii Agnieszka Chylińska nie ma krótkich włosów w kolorze blond. Te są za to dosyć długie, a przy tym kruczoczarne. Dodatkowo artystka ma prostą grzywkę, która kończy się tuż nad brwiami.

Fani w pierwszej chwili mogli więc wyjść z założenia, że ich idolka przeszła nagłą i gruntowną metamorfozę. Ci bardziej spostrzegawczy zorientowali się jednak, że to jakieś zdjęcie z przeszłości. Można to łatwo poznać po tatuażach, a raczej ich braku. Choć ta fryzura, gdyby była aktualna, na pewno zasłoniłaby te na głowie, to tych na szyi już nie, a ich również na fotce nie widać. Zdjęcie musiało więc zostać wykonane jakiś czas temu.

Fani Agnieszki Chylińskiej reagują na zdjęcie

Agnieszka Chylińska przez lata kariery zebrała wokół siebie naprawdę wierne grono fanów, dlatego można było się spodziewać, że ci i tak będą zachwyceni każdą odsłoną wokalistki. Po sekcji komentarzy widać jednak, że patrzą oni na taką stylówkę piosenkarki z wielkim sentymentem.

– Olśniewająco — zachwyca się jedna z fanek.

– Aga wracaj do tego wizerunku namawia inna obserwująca.

– Zapuszczaj włosy Aga — dodaje kolejna internautka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agnieszka Chylińska brała udział w stłuczce, w jej auto uderzył inny pojazd. Menadżerka gwiazdy wydała oświadczenie
  2. Izabela Krzan musiała interweniować na żywo w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Kammel stracił panowanie nad nogami
  3. Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”