Piotr Gąsowski jest nie tylko znanym aktorem, ale także prezenterem. Od wielu lat z dużym powodzeniem prowadzi hit Polsatu – Twoja twarz brzmi znajomo. Jak donoszą media, gwiazdora w świątecznym odcinku programu ma zastąpić Krzysztof Ibisz. Skąd taka decyzja władz stacji?

Nieobecność Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego świątecznego wydania TTBZ może zmartwić fanów. Produkcja jednak przygotowała dla niego nieco inne zadanie.

Piotr Gąsowski zastąpiony przez Ibisza?

Jak donoszą portale plotkarskie, produkcja TTBZ w świątecznym odcinku programu postawiła na Ibisza, bo ten rzekomo lepiej sprawdza się w prowadzeniu specjalnych gal.

Stacja i produkcja stwierdziła, że lepiej w świątecznym odcinku sprawdzi się Ibisz, który bardzo dobrze radzi sobie w prowadzeniu specjalnych odcinków, różnego rodzaju gal, czy festiwali – przekazał informator Super Expressu.

Dobra wiadomość dla fanów Gąsowskiego jest taka, że aktor i tak pojawi się w specjalnym odcinku, ale w innej roli – będzie jurorem.

Ponadto na scenie wśród uczestników zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką, Barbarę Kurdej-Szatan, Sławomira oraz Gosię Andrzejewicz.

Odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 17 grudnia, w Polsacie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Plotek.pl