Edyta Górniak jest jedną z gwiazd, która zareagowała na wczorajsze wyznanie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prowadzący show „Pytanie na śniadanie” oficjalnie potwierdzili swój związek za pomocą wspólnego postu na Instagramie. Teraz internauci krytykują piosenkarkę za jej reakcję.

Cały Internet oszalał po wiadomości, jaką podzielili się z fanami Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Słynna para prezenterów śniadaniówki TVP w końcu potwierdziła doniesienia mediów i ujawniła swój związek.

Pod wspólnym zdjęciem zakochanych z Izraela znalazło się mnóstwo komentarzy gwiazd, które chciały pogratulować nowej parze, a także złożyć życzenia aktorce z okazji jej 40. urodzin. Wśród nich znalazła się między innymi Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska czy właśnie Edyta Górniak.

Edyta Górniak zareagowała na związek Cichopek i Kurzajewskiego

7 października Katarzyna Cichopek świętowała swoje 40. urodziny. Z tej okazji gwiazda udała się w podróż do Izraela i oznajmiła obserwatorom, że wycieczka ta jest początkiem nowego rozdziału jej życia. Szybko jednak okazało się, że to nie jedyne ogłoszenie, jakie tego dnia pojawiło się na profilu aktorki na Instagramie. Chwilę później wyznała, że jest szczęśliwie zakochana w Maćku Kurzajewskim.

Zakochani nie tylko ogłosili swój związek za pomocą romantycznego zdjęcia z Ziemi Świętej, ale też udzielili pierwszego wywiadu w porannym wydaniu „Pytania na śniadanie”. Relacja gwiazd TVP wywołała wiele skrajnych reakcji internautów.

Pod postem prezenterki nie brakowało słów gratulacji i życzeń, które złożyły takie gwiazdy, jak Joanna Kurska, Aleksander Sikora czy Anna Mucha. Równie dużo jednak było hejtu i nieprzyjemnych komentarzy.

Jedną z gwiazd, która zareagowała na post zakochanych, była piosenkarka Edyta Górniak. Gwiazda skomentowała zdjęcie gwiazd za pomocą trzech emotek czerwonego serca i kilku wykrzykników. Niestety, jej reakcja nie przypadła do gustu części internautom.

Edyta Górniak skrytykowana za reakcję pod zdjęciem Cichopek i Kurzajewskiego

Gwiazda znana jest ze swoich skrajnych poglądów, z którymi z chęcią dzieli się z internautami za pomocą swoich mediów społecznościowych. Edyta Górniak niejednokrotnie podkreślała, jak wielkie znaczenie ma dla niej wiara i jak bardzo stara się żyć według jej zasad.

Wiele osób uważa, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego skrzywdził wiele osób, w tym byłych ukochanych gwiazd oraz ich dzieci. Nie każdy popiera relację dwóch rozwodników, co widać, chociażby po komentarzach na Instagramie.

Teraz jeden z obserwatorów zarzucił piosenkarce, że popieranie związku prezenterów jest niezgodne z poglądami, o których opowiada na swoich social mediach.

-Pani to popiera??!! TO są Pani wartości? – napisał jeden z internautów pod komentarzem, który zamieściła Edyta Górniak.

Zobacz post:

Edyta Górniak ig
fot. Instagram/katarzynacichopek

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.