Małgorzata Kożuchowska jest utalentowaną aktorką, której umiejętności zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Artystka postanowiła sprawdzić się w nowej roli, o której poinformowała w sieci. Ta informacja rozgrzała fanów do czerwoności.

Małgosia od ponad dwóch dekad aktywnie działa w branży kinematograficznej. Swoje ogromne doświadczenie postanowiła wykorzystać do produkcji własnego filmu.

Małgorzata Kożuchowska w roli producentki filmowej

Małgorzata Kożuchowska zadebiutowała w 1994 roku, występując w filmie „Oczy niebieskie”. Jej kariera szybko nabrała tempa, by po czasie stać się jedną z największych polskich gwiazd. Artystka kojarzona jest m.in. z rolami w takich produkcjach jak „Kiler”,  „Rodzinka.pl”, „Listy do M.”, „Bad Boy”, czy „Gierek”.

Jak się okazuje, Małgosia postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i talent, by sprawdzić się w roli producentki. Jak poinformowała sama, 29 sierpnia odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Zołza”.

Już 29 sierpnia organizujemy przedpremierowy pokaz mojego najnowszego filmu Zołza! Czeka na Was pula zaproszeń! Śledźcie uważnie mój profil, niebawem pojawi się kilka pytań konkursowych — napisała na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

Fani pośpieszyli z gromkimi gratulacjami, nie mogąc doczekać się premiery najnowszej komedii. Lista komentarzy ze słowami uznania zdaje się nie mieć końca.

O czym jest film „Zołza”?

Film „Zołza”, produkcji Małgorzaty Kożuchowskiej i w reżyserii Tomasz Koneckiego skupia się na losach silnej i niezależnej kobiety. Główną bohaterką jest Anna Sobańska, którą gra sama Małgorzata Kożuchowska. 

Anna jest tytułową zołzą, która pragnie, by jej życie było perfekcyjne w każdym aspekcie. Nie pała sympatią do swoich pracowników i bywa, delikatnie mówiąc, niemiła. Mimo licznych przeciwności losu chce pozostać silna i idealna, jednak otaczający ją ludzie doskonale widzą, że kreowane przez niej życie ma niewiele wspólnego z panującymi realiami.

„Zołza”, „Królowa”, „Szekspir”. Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1 — czytamy o filmie w serwisie filmweb.pl

Oficjalny zwiastun zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych spodenkach. Andrzej Duda zareagował
  2. Myćkowa z „Rancza” odmłodniała o 20 lat. Aktorki Anny Wojton nie da się dziś rozpoznać, wygląda obłędnie
  3. Poruszające sceny w „Dzień dobry TVN”. Prowadzący ze łzami w oczach przekazali wiadomość