Anna Mucha opublikowała nieoczekiwanie nowe zdjęcie w mediach społecznościowych z okazji obchodzonych dzisiaj urodzin. Fani byli zaskoczeni jak wygląda ich idolka.

W bardzo młodym wieku rozpoczęła karierę aktorską, współpracując z najsłynniejszymi reżyserami światowej kinematografii. Jako zaledwie dziewięciolatka zachwyciła Andrzeja Wajdę, który obsadził ją w dziełach: „Korczak” oraz „Panna Nikt”. Podbiła również serce amerykańskiego twórcy, Stevena Spielberga w produkcji „Lista Schindlera”.

Dziś Anna Mucha wchodzi w stałą obsadę najpopularniejszej polskiej telenoweli „M jak miłość”. Zawodowe sukcesy równoważą się z jej prywatnymi osiągnięciami, którymi aktorka dzieli się z wielbicielami przy pomocy mediów społecznościowych. W dniu 42. urodzin postanowiła zaskoczyć fanów niezwykłym zdjęciem.

Anna Mucha „zaprosiła internautów do łóżka”

Gwiazda show-biznesu niejednokrotnie zaskakiwała obserwatorów odważnymi zdjęciami publikowanymi na swoim koncie w mediach społecznościowych. Tym razem, z okazji niezwykłego święta, postanowiła uchylić przed fanami kolejny skrawek prywatności.

Anna Mucha, świętując urodziny, udostępniła poranne zdjęcie w łóżku jedynie w koronkowym biustonoszu. Z niewinnym uśmiechem, bez grama makijażu, powitała radośnie wyjątkowy dzień.

Na reakcje internautów nie musiała długo czekać, ponieważ już po chwili wielbiciele zalali ją ciepłymi życzeniami oraz komplementami z powodu porannego wyglądu uwielbianej gwiazdy.

Naturalna piękność, tak trzymać — napisał zachwycony fan.

Wszystkiego naj…. najlepszego Aniu. Pięknie wyglądasz. Miłego dnia — życzono jubilatce.

W morzu pozytywnych komentarzy pod zdjęciem można było dostrzec również życzenia złożone przez Kasię Cichopek. Anna Mucha współpracuje z aktorką na planie serialu „M jak miłość”, a dziś artystki wystąpią razem w niesamowitym spektaklu krakowskiego teatru.

Stoooo laaat! Bądź zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, a dziś wieczorem wyściskam Cię osobiście — napisała Kasia Cichopek, która odwiedza Kraków z okazji Targów Zawodów 2022.

Anna Mucha pomimo mnóstwa obowiązków znalazła chwilę, by świętować swoje 42. urodziny. Aktorka ciągle rozwija się zarówno przed telewizyjną kamerą jak i na deskach teatrów. Z okazji dzisiejszej uroczystości życzymy artystce kolejnych sukcesów aktorskich, a także tych prywatnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół