Siostry Godlewskie mają właśnie swoje pięć minut i postanowiły w pełni je wykorzystać. Co rusz nagrywają nowe covery największych hitów, jednak te nie spotykają się z przychylnymi opiniami internautów. Tym razem również Ewa Farna postanowiła wypowiedzieć się na ich temat i zrobiła to w najlepszy możliwy sposób, parodiując Godlewskie. Nie musieliśmy długo czekać na ostrą odpowiedź sióstr. 

Ewa Farna przyznała z ironią podczas swojej audycji w RMF FM, że ma nadzieje na spotkanie sióstr podczas trasy koncertowej, w którą właśnie wyruszają. Nie omieszkała również skomentować wyglądu sióstr, wspominając o ich „pięknych dużych ustach”. Na ich cześć postanowiła wykonać utwór Adelle „Hello”. Oczywiście w ich stylu.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie pojadą na Eurowizję?! „Mogłyby WYGRAĆ!”

– Znalazłam linka do występu z jednego z wrocławskich klubów, gdzie Mandaryna powróciła ze swoim hitem „Ev’ry Night”. Nie wiem absolutnie dlaczego, ale podczas słuchania Mandaryny przypomniały mi się siostry Godlewskie, które są aktualnie bardzo na topie. Słyszałam nawet, że przychodzą propozycje na ich koncerty. To musi być coś cudownego. Ja mam nadzieję, że się gdzieś tam na letniej trasie się spotkamy. Postanowiłam jednak na ich cześć zaśpiewać piosenkę Adele „Hello”, właśnie w takim stylu sióstr Godlewskich. Ja nie umiem oczywiście śpiewać tak świetnie jak one, natomiast postaram się to odtworzyć. Nie zobaczycie teraz moich pięknych dużych ust, które zrobiłam właśnie teraz, ale może usłyszycie – żartowała.

https://soundcloud.com/rmf-fm/parodia-ewa-farna-hello

Siostry Godlewskie ostro odpowiadają

Na odpowiedź Godlewskich nie trzeba było długo czekać. Siostry w swoim stylu zaśpiewały najnowszy utwór Farny „Echo”.

W odpowiedzi na hit Ewy Farny – Adele Siostry Godlewskie 🙂 Cudowne siostry tym razem w wersji jakże wspaniałej Ewuni😈😈😈 – czytamy w opisie.

https://www.instagram.com/p/Be6BV8oACuw/

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie POKAZAŁY KROCZE. Musieli ocenzurować wywiad

Siostry kreują się na osoby, które nie przejmują się hejtem, jednak po ich aktywności widać, że krytyka bardzo je dotyka.

– Mam dosyć – skomentował nagranie jeden z internautów.

– Jak masz dosyć to wyp…..j z naszego profilu, mam dosyć takich frajerów jak Ty – odpowiedziała z klasą Magdalena.

Wy też macie dosyć? 😉

Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://www.instagram.com/p/Be6PsUQnvdp/?taken-by=esmeralda_godlewska

ładowanie...

Zobacz również