Feluś prosi o życie. Tylko my możemy ocalić kucyka przed śmiercią. Niestety zostało już mało czasu, bo jedynie kilka godzin. By to się udało, trzeba zebrać jeszcze niewiele ponad tysiąc złotych. Liczy się każda sekunda i każda złotówka. Pomożecie? Pokażmy, że internet ma ogromną moc, a dobro ludzi nie zna granic. Historia tego kuca wywołuje łzy.

Dziś, o godzinie 24.00, minie szansa na uratowanie biednego kucyka. Feluś potrzebuje naszej pomocy. Niestety, jak się okazuje, kiedy sezon wakacyjny dobiegł końca, a mały konik przestał być źródłem dochodu, właściciele chcą się go pozbyć. 

Feluś prosi o życie

– Musimy zapłacić za jego życie oraz opłacić transport. Potrzebne są również fundusze dla opiekę weterynarza, kowala i utrzymanie Felusia do momentu gdy znajdzie swego wirtualnego opiekuna. Kwota zbiórki to wykup, koszt transportu oraz półroczne utrzymanie. Pomożesz ocalić jego kucykowy świat? – czytamy w opisie zbiórki na stronie ratujemyzwierzaki.pl.

Kucyk, który podarował tysiącom małych dzieci uśmiech, dumnie woził je na swoim grzbiecie i dawał im przeczesywać swoją bujną grzywę, dziś potrzebuje naszej pomocy. Aby uratować Felusia, brakuje jedynie niewiele ponad tysiąca złotych. 

Uratujmy kucyka

Feluś nie jest jednym kucykiem, który po sezonie wakacyjny staje się bezużyteczny dla swoich właścicieli. Pomóżmy Felusiowi, by móc wpłynąć na życie reszty wspaniałych kucyków, z którymi tak chętnie robimy zdjęcia sobie oraz naszym dzieciom podczas rodzinnych wakacji. Nie bądźmy obojętni na cierpienie zwierząt.

Aby uratować Felusia, brakuje dokładnie 1 tysiąca 197 zł. Do końca zbiórki pozostało niewiele godzin. Mamy czas tylko do dzisiejszego dnia. Liczy się każdy grosz i każda złotówka. Tylko my jesteśmy w stanie ocalić to niewinne, piękne, zupełnie bezbronne zwierze, przed strasznym końcem. Pokażmy siłę i dobro ludzkich serc. Prześlijmy link do zbiórki znajomym, rodzinom, udostępniajmy go na stronach. Udowodnijmy, że los zwierząt nie jest nam obojętny. 

Wpłat można dokonywać pod linkiem na stronie ratujmyzwierzaki.pl. Pomożecie? Feluś prosi cię o życie!

źródło: ratujmyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułNowy niebezpieczny trend wśród dzieci i młodzieży. Do sieci trafiły porażające nagrania, rodzice są zdruzgotani
Następny artykułPorażające zachowanie uczestnika „Rolnik szuka żony”. Martę Manowską zamurowało, internauci są wściekli
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.