Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fenomenalny występ Dody na koncercie Polsatu i RMF FM
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.08.2021 09:54

Fenomenalny występ Dody na koncercie Polsatu i RMF FM

Doda włosy
youtube.com@plejada

W Kielcach zakończył się wczoraj Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021. To na nim wyłoniono w konkursie „Muzyczny przebój lata RMF FM i Polsatu”. Wygrała go Doda, a sądząc po komentarzach internautów, zwyciężyła także w kategorii „oszałamiający wygląd”.

O zwycięski tytuł walczyły takie sławy, jak między innymi: Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Arek Kłusowski, Michał Szczygieł, Martin Lange, Three of Us, C-Bool czy Grzegorz Hyży.

Do finału przeszły trzy gwiazdy: Sylwia Grzeszczak, Doda i C-Bool. Telewidzowie wybrali Dodę.

Artystka, odbierając nagrodę, żartowała, że zupełnie się tego nie spodziewała i nie jest przygotowana, ale spróbuje nadrobić charyzmą.

Wiemy nie od dziś, że charyzmy jej nie brakuje – było to także widać na kieleckiej scenie. Doda zaśpiewała piosenkę „Don’t Wanna Hide”. To, co zaskoczyło wszystkich zebranych w amfiteatrze i przed telewizorami, to niesamowity występ sceniczny.

Strój Dody na konkursie Muzyczny Przebój Lata 2021


Rabczewska, początkowo skryta pod wielką płachtą półprzeźroczystego materiału, zakrywającego także sylwetki tancerek, wyłoniła się w końcu w całej okazałości, pokazując strój, który naprawdę robił wrażenie.

Neonowożółty komplet, złożony z krótkiego topu i dołu ozdobionego falbankami, do tego idealnie dobrane, długie kozaki i rękawiczki sięgające za łokcie – oba z połyskującego, czarnego materiału – wszystko to podkreślało idealną, wysportowaną sylwetkę Dody.

My zaniemówiliśmy! A jak wam podobał się występ Rabczewskiej?

Źródła: kultura.onet.pl, plotek.pl
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Popularny lek wycofany ze wszystkich aptek w Polsce