Tego wieczoru Polsat zapewnił widzom masę znanych przebojów dzięki znanemu wydarzeniu. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 zaskoczył publiczność. Jedni z wykonawców świętowali swoje 30-lecie na scenie.

Mrągowo po raz kolejny zamieniło się w polskie centrum przebojów weselnych. Znany festiwal po raz kolejny zgromadził mnóstwo wielbicieli tanecznych hitów pod sceną oraz przed telewizorami. Publiczność miała dodatkowy powód do świętowania, gdy okazało się, że zespół „Classic” obchodzi swoje 30-lecie.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022: Zespół „Classic” otrzymał wyjątkowy prezent

Podczas wieczornego koncertu w Mrągowie na scenie pojawiły się gwiazdy, których przeboje do dziś królują na tradycyjnych weselach. Publiczność bawiła się przy dźwiękach m.in.: Dona Vasyla, Urszuli, Golec uOrkiestra, Boys oraz Brathanki.

Gdy na scenie pojawił się zespół „Classic” prowadzący mieli dodatkową niespodziankę dla muzyków. Po wykonanym utworze „Cały mój świat” Ela Romanowska i Rafał Maserak pojawili się przy wykonawcach wraz z dużym tortem.

Okazuję się, że zespół podczas Festiwalu Weselnych Przebojów 2022 świętował swoje 30-lecie. Oczywiście nie mogło obyć się bez odśpiewania uroczystego 100 lat przez mrągowską publiczność. Chór zgromadzonych sprawił przyjemność artystom, którzy podziękowali za pamięć.

— Jesteśmy wzruszeni — wyznali.

Ela Romanowska i Rafał Maserak pozwolili dokończyć muzykom występ, zabierając przysmak na zaplecze. Ze znanym sobie humorem zeszli ze sceny.

Zespół „Classic” podbijał lata 90.

Największym przebojem grupy znanym przez większość miłośników disco polo jest „Jolka Jolka”. Utwór był przełomem na początku ich kariery w 1995 roku. To dzięki temu hitowi skromny zespół z Iłowa zaistniał na scenie muzycznej.

Obecnie ich przeboje rozbrzmiewają na uroczystościach weselnych, a single: „Ja dla Ciebie, Ty dla mnie” oraz „Miłość gorąca jak ogień” osiągnęły nawet certyfikaty złotych płyt.

Trzy dekady aktywności muzycznej owocowały dla zespołu w wiele sukcesów. Podczas festiwalu grupa zapowiedziała, że jeszcze długo pozostanie przy wiernych słuchaczach.

Dziękujemy wam bardzo za te 30 lat i liczymy na więcej — podkreślał zespół „Classic”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kajra już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania. Żona Sławomira pokazała zaskakujące zdjęcie
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim