Filip Chajzer to z pewnością jedna z barwniejszych postaci polskiego dziennikarstwa. Gwiazdor TVN niejednokrotnie wzbudzał już sensacje w Internecie i to niekoniecznie te dobre. I tym razem dziennikarz się wygłupił, co skomentował jeden z internautów: bardziej żenującym się już nie da być. Ciekawi?

Filip Chajzer podzielił internautów już wiele razy. Dziennikarz TVN ma tendencję do dość dziwnych żartów, przez co do perfekcji opanował już mowy przepraszające. Co zrobił tym razem Chajzer?

Filip Chajzer znowu przesadził?

Filip Chajzer jest niekwestionowanym mistrzem wpadek w telewizji i mediach społecznościowych. Ostatnia z nich odbiła się szerokim echem i wywołała falę hejtu, ponieważ dziennikarz robił sobie żarty z ataków paniki, w trakcie trwania programu Dzień Dobry TVN. Pisaliśmy o tym w jednym z naszych artykułów. Jak podaje Pudelek, stacja została za to upomniana przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Najwidoczniej dziennikarz nie uczy się na błędach, a przynajmniej nie na swoich. Tym razem postanowił nagrać „zabawne” wideo, w którym sarkastycznie przedstawia tutorial makijażowy. Filip Chajzer nie omieszkał zmienionym głosem pominąć niestosownego żartu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. GIS ma wytyczne dla przedszkoli i żłobków. Rodzice i dzieci mogą zapomnieć o normalnych zajęciach

Internauta: Bardziej żenującym się już nie da być

Filip Chajzer w swoim entuzjastycznym nagraniu wita się z damską częścią społeczeństwa mało wyrafinowanym żartem:

Cześć dziewczyny! Z pokładu z mojej czeskiej luksusowej strzały pokażę wam, jak nakładać pudr. Pudr wpudrować trzeba dwoma paluszkami, dwa paluszki wchodzą, jak kto lubi oczywiście, jak ktoś ma możliwości, może sobie tak trzy wsadzić – powiedział na nagraniu dziennikarz. 

Dodatkowo gwiazda Internetu dodała, że ze swojej strony poleca wszystkim kobietom utrwalacz – taki spray na ryj z drogerii. To wyrafinowane słownictwo nie spotkało się ze zbyt dużym entuzjazmem na Twitterze. Internauci stwierdzili, że bardziej żenującym się już nie da być.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

filip chajzer
Fot.instagram.com Filip Chajzer

Filip Chajzer jest mistrzem wpadek. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cześć dziewczyny ???? w tym odcinku „pudru pudru” i mój mały sekret na udany poranek z pudrem na ryłku ???? efekt końcowy o 8:00 w @dziendobrytvn ????????????

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

A wy co myślicie o nagraniu? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  2. Anna: „Nienawidzę swojego męża, przez kwarantannę jest jeszcze gorzej. Boję się, że utknę z nim w domu na zawsze”
  3. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się już 3 maja. Tysiące Polaków ma ogromny powód do radości
  4. Wielu Polaków dostanie takiego samego SMSa. Kto z nas może go zignorować? Mogą wprowadzać w błąd
  5. Sejm w nocy z czwartku na piątek uchwalił nowelizacje. Rusza tarcza 3.0. Nowy podatek i zmiany w składkach
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.