Filip Chajzer od początku zbrojnego ataku Rosji na Ukrainę angażuje się w pomoc uchodźcom. Na bieżąco komentuje też to, co dzieje się w Polsce w związku z wojną. Tym razem dziennikarz opublikował zdjęcie Mateusza Morawieckiego.

Dziennikarz zamieścił na Instagramie zdjęcie premiera. Kadr pokazuje coś naprawdę zaskakującego – fani Filipa Chajzera zareagowali burzą komentarzy.

Filip Chajzer opublikował zdjęcie premiera Mateusza Morawieckiego

Zarówno Filip, jak i Zygmunt Chajzer aktywnie uczestniczą w pomocy uchodźcom z Ukrainy. Starszy z Chajzerów przyjął pod swój dach jedną z rodzin, uciekających przed wojną (więcej TUTAJ). Młodszy nagłaśnia zbiórki i akcje pomocowe.

Filip postanowił opublikować zdjęcie Mateusza Morawieckiego. Polityk udziela na nim wywiadu mediom. Jednak to nie sama osoba premiera robi największe wrażenie, lecz pewien detal, do tej pory nie do pomyślenia.

Jeden z dziennikarzy, stojących przed Mateuszem Morawieckim, trzyma w dłoni dwa mikrofony, należące do dwóch konkurencyjnych, do tej pory niemal „wrogich” stacji – TVP Info oraz TVN24.

Filip Chajzer zauważył wyjątkowość tego momentu. Dziennikarz „Dzień dobry TVN” skomentował opisywany kadr słowami: „Co za czasy”, dodając emotikonę serca i uśmiechu.

Tego samego zdania musieli być internauci, ponieważ post Filipa Chajzera doczekał się prawie 14 tysięcy polubień i grubo ponad 500 komentarzy. Komentujący zauważyli, że dramatyczne okoliczności skłoniły do zjednoczenia się nawet przeciwstawne media.

– Bo my Polacy, jesteśmy przedziwnym narodem. Dopiero w momencie kryzysowym, potrafimy się zjednoczyć.

– A jednak cuda się zdarzają.

– Tak powinno zawsze być: możemy mieć różne poglądy, ale wszyscy powinniśmy się szanować – czytamy wypowiedzi internautów.

Putinowi udało się nawet pojednać TVP z TVN. Pokojową nagroda Nobla się należy! – żartują niektórzy.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy