Lelum.pl

instagram.com/filip_chajzer, Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer zjadł puszkę psiej karmy w „Dzień Dobry TVN”. Zwariował?

13 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Dzień Dobry TVN wyprawiło Filipowi Chajzerowi niecodzienną ucztę. Podczas porannego odcinka dziennikarzowi podano do stołu psią karmę. Szokujące? Tak, ale wszystko w szczytnym celu!

Dzień Dobry TVN wyprawiło Filipowi Chajzerowi niecodzienną ucztę. Podczas porannego odcinka dziennikarzowi podano do stołu psią karmę. Szokujące? Tak, ale wszystko w szczytnym celu!

Dlaczego Filip Chajzer zjadł psią karmę?

W dzień matki, dziennikarz Dzień dobry TVN postanowił, zamiast dawać swojej mamie prezentu, zorganizować zbiórkę pieniędzy na Placówka od wielu lat borykała się z ciągle rosnącymi długami. Chajzer obiecał internautom, że jeśli pomogą uzbierać 50 tysięcy złotych, zje puszkę psiej karmy.

Ten pomysł chyba bardzo spodobał się internautom — fani chwalili jego dobre serce, a hejterzy nie mogli doczekać się wykrzywionej twarzy dziennikarza Dzień Dobry TVN, jedzącego psią karmę. Słowo się rzekło i po uzbieraniu 70 tysięcy złotych, podczas porannego programu Dzień Dobry TVN, Filipowi Chajzerowi podano na srebrnej tacy zakrytej kopułką psią karmę. Po uprzednim doprawieniu dania solą i pieprzem, dziennikarz wziął kilka kęsów, wykrzywiając się przy tym, co oczywiście można mu wybaczyć. Szczytny cel został osiągnięty, schronisko nie tylko spłaciło długi, ale zebrane środki umożliwiły placówce dalsze działanie.

Kim Jest Filip Chajzer?

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej charakterystycznych dziennikarzy Dzień Dobry TVN. Jest jednym z tych barwnych osobistości, których albo się kocha, albo nienawidzi. Znany jest z takich programów stacji TVN jak Dzień Dobry TVN, Mali Giganci, a także Hipnoza. Ta ostatnia okazała się wielką klapą. Widocznie hipnotyzowanie ludzi na antenie nie wpisuje się w gusta Polaków, skoro z odcinka na odcinek oglądalność spadła aż o połowę.

Jak dziennikarz Dzień Dobry TVN pomaga innym?

Dziennikarz Dzień Dobry TVN znany jest publiczności jako osoba, która często angażuje się w akcje charytatywne i chętnie pomaga ludziom. Chajzer często wykorzystuje swoje profile na portalach społecznościowych i prosi fanów o włączenie się do akcji, w których sam bierze udział. Chyba największym sukcesem cieszyła się akcja zbiórki pieniędzy dla weteranów Powstania Warszawskiego. Udało się uzbierać aż trzysta tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzień dobry tvn
dzień dobry tvn
dzień dobry tvn
ZOBACZ TEŻ:
  1. Praca marzeń? Opiekun kotów w Grecji
  2. Ed Sheeran wykonał niezwykłą rzecz dla polskich fanów. „Ten gość jest wyjątkowy”
  3. Kryzysowe narzeczone. Typy kobiet, którym faceci nigdy się nie oświadczą

źródło: niezwykle.pl, viva.pl, pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]