Filip Chajzer: siostra prezentera TVN to prawdziwa piękność. Siostra Filipa zawodowo zajmuje się sportem, czego efekty możemy podziwiać na jej Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 13 tysięcy osób. Weronika jest przepiękna – wygląda jak laleczka! Myślicie, że zrobi tak samo spektakularną karierę, jak brat i ojciec?

Rodzina Chajzerów chroni swoją prywatność i niechętnie opowiada publicznie o swoim życiu. Do niedawna nikt specjalnie się nie interesował córką Zygmunta Chajzera — Weroniką, a cała atencja mediów była skupiona na Filipie. Wszystko wskazuje na to, że siostra Filipa również zadebiutuje w polskim show-biznesie. Filip Chajzer: siostra prezentera TVN to prawdziwa piękność. Zobacz, jak wygląda i czym się zajmuje.

Filip Chajzer: siostra gwiazdy TVN to prawdziwa piękność

Jeszcze do niedawna nikt nie wiedział o drugim dziecku Zygmunta Chajzera. Młodsza siostra Filipa — Weronika Chajzer stroniła od błysku fleszy i utrzymywała się w cieniu znanego brata i ojca. Filip Chajzer na swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami, gdzie pokazuje także swoją siostrę. Musimy przyznać, że Weronika wygląda obłędnie, a jej ciało z pewnością robi wielkie wrażenie na niejednym mężczyźnie.

Kim jest siostra Filipa Chajzera?

Siostra Filipa Chajzera jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami z rodziną, z podróży czy z sali ćwiczeń. Weronika bardzo dba o formę, o czym możemy się przekonać oglądając jej Instagram. Dziewczyna ma 186 cm wzrostu i uwielbia sport, a zamiłowanie do aktywności fizycznej zaszczepił w niej ojciec. W rozmowie z dziennikiem Fakt Zygmunt Chajzer zdradził, że Weronika jest kompletnym przeciwieństwem Filipa:

– Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce — wyznał Zygmunt Chajzer w rozmowie z Faktem.

Weronika ze swoją spektakularną figurą spokojnie mogłaby być modelką, jednak, jak podaje Fakt, skoczyła zarządzanie i pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych. Wydaje nam się, że Weronika Chajzer nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i jeszcze o niej usłyszymy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Filip Chajzer: siostra
instagram.com/wer_chajzer

Filip Chajzer: siostra prezentera TVN to piękna kobieta.