Popularny polski artysta Filip Lato podał niepokojącą informację. Kilka tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi. Podczas jazdy rowerem stracił panowanie i upadł, w czego wyniku złamał palec. Jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. Czeka go długa przerwa od gry na fortepianie i gitarze.

Informacja o jego wypadku zaniepokoiła fanów artysty, który przygotowywał się do promocji swojego najnowszego singla. To zdarzenie praktycznie całkowicie ją wyklucza.

Filip Lato złamał palec

27-letni gwiazdor będzie musiał uzbroić się w cierpliwość. Czeka go długa rehabilitacja i oczekiwanie na odpowiednie zrośnięcie się kończyny. Po usunięciu gipsu jego dłoń i palec zostały usztywnione przez specjalistyczną opaskę.

To dla mnie spora nauczka. Okazuje się, że z błahej sytuacji może powstać poważny problem. Na razie koniec z rowerem – cytuje słowa Filipa Lato Fakt.

Artysta, który w maju tego roku zwyciężył 9. edycję popularnego show Polsatu pt. Twoja twarz brzmi znajomo opowiedział, jak dokładnie doszło do tego przykrego zdarzenia. Uznał, że to wszystko przez jego nieuwagę. Dodaje, że nie może się doczekać powrotu do gry.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przez ponad miesiąc miałem przerwę w graniu na fortepianie i gitarze. Szczerze mówiąc czekam z niecierpliwością na moment, kiedy znów usiądę do instrumentu – czytamy.

Przypomnijmy, że wielbiciele jego twórczości będą mogli zobaczyć swojego ulubieńca jesienią w TVP 1, gdzie weźmie udział w jednym z programów pt. Big Quiz Music, prowadzonym przez Sławomira i Kajrę.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Filip Lato (@filiplato)

Filip Lato miał wypadek podczas jazdy na rowerze. Artysta złamał palca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Filip Lato (@filiplato)

Czeka go długa przerwa od koncertowania.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl