Film Kevin sam w domu, a także druga część Kevin sam w Nowym Jorku, to kultowe produkcje świąteczne. Od jego premiery minęło już 30 lat, jednak puszczany jest od tamtej pory niezmiennie w każde święta Bożego Narodzenia. Catherine O’Hara grająca mamę Kevina jest już babcią i zmieniła się nie do poznania.

Nie da się ukryć, że filmy o Kevinie McCallisterze stały się absolutnymi hitami na całym świecie. Co roku w święta Bożego Narodzenia produkcje przyciągają przed ekrany telewizorów miliony telewidzów. Z biegiem czasu aktorzy zmienili się diametralnie. Przykładem jest Catherine O’Hara, która grała mamę Kevina. Po 30 latach postanowiła odtworzyć kultową scenę z filmu.

Cathetrine O’Hara zmieniła się nie do poznania

Catherine O’Hara uchodziła niegdyś za jedną z najpiękniejszych aktorek w Ameryce. Udział w filmach o Kevinie McCallisterze przyniósł jej zdecydowanie największą popularność, jednak jej kariera bogata jest w inne kultowe role, które odbiły się szerokim echem na całym świecie.

Aktorka występowała głównie w filmach komediowych, z których była najbardziej znana. Były to takie filmy jak m.in. Sok z żuka, Pan i Pani Kiler, Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń. Każda rola wyszła jej perfekcyjnie, co zostało zapamiętane na długie lata i z chęcią wspominane do dziś.

Z uwagi na to, że święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi kolejna emisja dwóch kultowych edycji filmów o Kevinie, 66-letnia dzisiaj gwiazda postanowiła odtworzyć jedną z kultowych akcji, która miała miejsce w drugiej części. Wykrzykuje w niej imię syna, a następnie mdleje.

Nagranie pojawiło się w aplikacji TikTok dokładnie 30 lat po oficjalnej premierze kultowego filmu Kevin sam w domu. W krótkim czasie stało się prawdziwym viralem i zebrało ogromną liczbę wyświetleń. Koniecznie musicie to zobaczyć.

Film Kevin sam w domu przyniósł jej ogromną popularność

Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki filmom Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku Catherine O’Hara stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jednak należy zaznaczyć, że aktorka aktywna jest na scenie od 1976 roku.

Występowała jednakowo w filmach, jak i serialach, a także miała przyjemność wyreżyserować dwa seriale pt. Życie jak sen (1990-1996), a także Po tamtej stronie (1995-2002). Z kolei jako aktorka zadebiutowała w filmie The Rimshots w 1976 roku.

Przypomnijmy, że w filmach o Kevinie grała matkę tytułowego chłopaka obok aktora Johna Hearda, który zginął w tajemniczych okolicznościach w 2017 roku. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła całym światem.

A zastanawialiście się, jak dzisiaj wygląda sam aktor grający Kevina? Jeśli nie mieliście przyjemności zobaczyć jak przez lata zmienił się Macaulay Culkin, to zapraszamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Film
fot. LISA O’CONNOR/AFP/East News

Tak wygląda dziś Catherine O’Hara.

Aktorka po 30 latach postanowiła odtworzyć legendarną scenę z filmu Kevin sam w Nowym Jorku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl