Filmy na Walentynki – która z nas nie lubi czasem zrelaksować się przy komedii romantycznej? Walentynki to doskonały czas na maraton filmów o miłości. Nieważne, czy jesteś sama, czy ten dzień spędzasz z partnerem – romantyczne filmy na wieczór we dwoje można oglądać także w pojedynkę! Zobacz nasze propozycje na Walentynki.

Komedie romantyczne mają swoich zwolenników i zaciekłych wrogów. Są jednak filmy o tematyce miłosnej, które spodobają się nawet największemu przeciwnikowi filmowego romantyzmu! Przed wami filmy na Walentynki, które chętnie obejrzy także twój partner – nawet jeśli na co dzień nie przepada za filmami o miłości. Zobacz, co możecie wspólnie obejrzeć w ten wyjątkowy dzień!

Najlepsze filmy na Walentynki

Kocha, lubi, szanuje

Dla kobiet – przystojny Ryan Gosling, dla mężczyzn – piękna Emma Stone. Do tego reszta fantastycznej obsady, dobry humor i zwariowana historia – ta komedia romantyczna doprowadzi was do łez zarówno wzruszenia, jak i śmiechu!

500 dni miłości

Niebanalna historia, która pokazuje, że miłość nie zawsze wygląda tak, jak w komediach romantycznych. Do tego fantastyczna ścieżka dźwiękowa i idealnie dobrana obsada. Warte polecenia każdemu sceptykowi gatunku! 

To właśnie miłość

Na naszej liście nie mogło zabraknąć tego absolutnego klasyka! Mimo że akcja rozgrywa się w święta, wcale nie musimy oglądać tego filmu w grudniu. Brytyjski humor i kilka romantycznych historii – na pewno miło będzie się wam oglądać we dwoje!

Filmy na Walentynki

Lobster

Najlepsze filmy na Walentynki wcale nie muszą być klasycznymi komediami romantycznymi! Lobster opowiada surrealistyczną historię osadzoną w przyszłości, w której każda samotna osoba zostaje przeniesiona do specjalnego ośrodka. Tam ma tylko 45 dni na odnalezienie swojej drugiej połówki, pod groźbą… przemiany w zwierzę.

Bridget Jones

Klasyka komedii romantycznej, którą możecie obejrzeć we dwoje. Twój partner na pewno doceni błyskotliwy humor, a i wątek romantyczny jest niebanalny!

Notting Hill

Historia samotnego właściciela księgarni, do której pewnego dnia wkracza gwiazda filmowa. Hugh Grant i Julia Roberts tworzą na ekranie doskonałą parę, która znalazła się w dość niecodziennych okolicznościach.

Romantyczne filmy na Walentynki

Między słowami

Piękny film o miłości, w którym o miłości prawie wcale się nie mówi. Wszystko ukryte jest bowiem jak w tytule – między słowami. Do tego piękne krajobrazy Tokio i zjawiskowa Scarlett Johanson – udany seans gwarantowany!

Przed wschodem słońca

Najlepsze filmy na Walentynki to te, które można oglądać we dwoje – a ten bez wątpienia do takich należy! Film o tym, jak można nawiązać nić porozumienia, jeśli tylko spotka się właściwą osobę we właściwym miejscu i czasie. Świetny scenariusz i niesamowita chemia między aktorami – po prostu świetny film!

Zakochany bez pamięci

Idealny film dla kogoś, kto nie lubi typowych romansideł. Główny bohater dowiaduje się, że jego była wieloletnia partnerka, poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci. Mężczyzna postanawia zrobić to samo, jednak nie chce wyrzucać z pamięci najlepszych chwil swojego życia. Idealny film do obejrzenia we dwoje!

ZOBACZ KADRY Z NAJLEPSZYCH FILMÓW O MIŁOŚCI:

filmy na walentynki
youtube.com

Między słowami opowiada historię niecodziennej miłości.