Filmy z Sandrą Bullock od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Charyzmatyczna i pełna wdzięku gwiazda zadebiutowała jeszcze jako 23-latka, dołączając do obsady produkcji Hangmen. W swoim aktorskim portfolio posiada kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. Które z nich warto zobaczyć? Przed wami 10 najlepszych propozycji!

Nie da się ukryć, że Sandra Bullock to kobieta o wielu talentach. Reżyserka, producentka filmowa i filantropka, w 2011 roku została nagrodzona Oscarem za rolę w filmie Wielki Mike. The Blind Side. Gwiazda jednak nie zamierza na tym poprzestać. Lista produkcji, w których bierze udział stale się rozrasta!

1. Speed: Niebezpieczna prędkość (1994)

Gdy groźny terrorysta podkłada bombę pod jeden z miejskich autobusów, na policjanta Jacka Travena (Keanu Reeves) i Annie Porter (Sandra Bullock) spada ogromna odpowiedzialność. Ładunek wybuchnie z chwilą, gdy pojazd zwolni do 50 mil na godzinę.

2. Filmy z Sandrą Bullock: Ocean’s Eight (2018)

Debbie Ocean (Sandra Bullock) formuje grupę, z którą planuje skok na nowojorskie muzeum sztuki. W filmie występują: Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Sarah Paulson i inne czołowe gwiazdy.

3. Ja cię kocham, a ty śpisz (1995) 

Lucy, kasjerka w jednej ze stacji metra, ratuje życie Peterowi (Bill Pullman). Przebywająca z nim w szpitalu zostaje uznania za jego narzeczoną. 

4. Czas zabijania (1996)

Carl Lee Hailey (Samuel L. Jackson) mści się na gwałcicielach swojej ukochanej córki. Mężczyzna staje przed ławą przysięgłych, gdzie nadal działa Ku Klux Klan. Młody prawnik (Matthew McConaughey) podejmuje się obrony czarnoskórego mężczyzny. 

5. Nie otwieraj oczu (2018)

Matka dwójki dzieci, w obliczu śmiercionośnej siły, musi zawalczyć o przetrwanie swojej rodziny. Produkcja Netflixa w reżyserii Susanne Bier, która zawojowała 2019 rok!

6. Filmy z Sandrą Bullock: Narzeczony mimo woli (2009)

Margaret (Sandra Bullock), której grozi deportacja, musi szybko wziąć z kimś ślub. Czy zaszantażowanie w tym celu własnego asystenta pomoże jej w osiągnięciu celu? 

7. Strasznie, głośno, niesamowicie blisko (2011)

Oskar (Thomas Horn), który stracił ojca w wyniku ataku na World Trade Center, nie może pogodzić się z jego śmiercią. Chłopiec postanawia odnaleźć zamek, do którego posiada pozostawiony przez swojego rodzica klucz.

8. Filmy z Sandrą Bullock: Grawitacja (2013)

Para astronautów (Sandra Bullock i George Clooney) walczy o przetrwanie, gdy ich stacja zostaje doszczętnie zniszczona przez szczątki satelity.

9. Przeczucie (2007)

Linda dowiaduje się, że jej mąż uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego poniósł śmierć. Następnego dnia mężczyzna staje w drzwiach jednego z pokojów ich wspólnego mieszkania.

10. Dom nad jeziorem (2006)

Kate (Sandra Bullock) i Alex (Keanu Reeves) dowiadują się, że zamieszkują ten sam dom nad jeziorem. Dwójkę dzieli różnica dwóch lat. Zainteresowani komunikują się za pośrednictwem magicznej skrzynki pocztowej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Filmy z Sandrą Bullock
instagram.com @sandrabullockfans

Sandra Bullock urodziła się w 1964 roku w Wirginii. Jeszcze jako młoda dziewczyna zadebiutowała w filmie Hangmen.

Filmy z Sandrą Bullock
Kadr z filmu „Dom nad jeziorem”

Znana z komedii romantycznych w ciągu całej swojej kariery aktorskiej zebrała pokaźną szerzę fanów. 

Filmy z Sandrą Bullock
Kadr z filmu „Narzeczony mimo woli”

Gwiazda miała okazję współpracować z najbardziej utalentowanymi aktorami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela? Wszystko, co należy wiedzieć o produkcjach z Universum Marvela
  2. Filmy Netflix, które robią ogromne wrażenie. TOP 20 najlepszych produkcji
  3. Filmy z Robertem de Niro. 5 najlepszych tytułów, w których zagrał aktor
  4. Filmy z Angeliną Jolie. Top 6 produkcji z hollywoodzką pięknością
  5. Filmy z Jennifer Lopez. TOP 8 filmów z piękna gwiazdą, które podbiją wasze serca
Poprzedni artykuł89-letnia babcia uszyła 450 koców i swetrów dla psów. Wszystko przekazała do schroniska
Następny artykułRodzina minęła bezdomnego na ulicy. Wtedy wydarzyło się coś, co zapamiętał na zawsze
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.