Trwa finał programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Danzel, jedyny zagraniczny uczestnik, zdecydował się na naprawdę ryzykowny krok: postanowił zaśpiewać po polsku.

– W finałowym odcinku Danzel chciał pójść na całość! Wybrał piosenkę „Płonąca stodoła” legendy polskiej muzyki, Czesława Niemena! Nic dodać, nic ująć! – napisali twórcy programu w mediach społecznościowych.

Fanka o występie Danzela w „Twoja twarz brzmi znajomo”

– Mam nadzieję, że po tym programie ludzie otworzą oczy i przestaną Cię kojarzyć tylko z „Pump it up”, bo to krzywdzące. Masz wielki talent, jesteś wszechstronny muzycznie i w dodatku masz zdolność językową. Wielkie brawa Danzel – napisała internautka.

Kobieta zwróciła uwagę na realny problem tego belgijskiego artysty. Singiel „Pump It Up!” został wydany w 2004 roku. Od razu stał się hitem na całym świecie, zajmując wysokie miejsca w rankingach muzyki klubowej.

Od tego czasu muzyk kojarzony jest niemal wyłącznie z tą piosenką, choć wydał przecież dwie płyty i kilkanaście singli. Brał też udział w wielu festiwalach i konkursach muzycznych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Inne piosenki artysty, jak „Put Your Hands Up in the Air!”, „My Arms Keep Missing You”, „You Spin Me Round (Like a Record)”, „Clap Your Hands” czy „Under Arrest” także odniosły spory sukces.

Inna internautka podzieliła się ciekawostką:

Sam powiedział, że poszedł w „Pump it up”, bo to się sprzedawało, a sam raczej jest za rockowym brzmieniem. Oby teraz zaczął z takimi kawałkami – wyraziła nadzieję.

A jak wam podoba się jego występ?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić