Connect with us

Showbiz

Finalista „Top Model” pokazał się BEZ MAJTEK. Zobacz gorące zdjęcia

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Jak wiadomo programy typu talent-show nie zawsze gwarantują sławę. Często ich uczestnicy znikają z show-biznesu równie szybko, jak się w nim pojawili. Podobnie sprawa wygląda, jeżeli chodzi o Top Model. Większość uczestników zniknęła zaraz po zakończeniu programu. Swoją sławę muszą podtrzymywać skandalami, pamiętamy przecież zdjęcia przyrodzenia, czy też  „pestki”, Radka Pestki, które „przypadkowo” wyciekło do internetu. Teraz podobnie zachował się inny uczestnik… 

Tylko niewielka część uczestników Top Model osiąga sukcesy w branży modowej, takie jak Karolina Pisarek, Patryk Grudowicz czy Daria Zhalina. Są oni wyjątkiem potwierdzającym regułę. Zazwyczaj uczestnicy szybko znikają z zasięgu wzroku mediów. Jest też kilka wybitnych jednostek, które skandalem próbują utrzymać się na powierzchni show-biznesu…

Próba podtrzymania popularności

Michał Baryza, bo o nim mowa pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem, które damską część naszych czytelników może przyprawić o zawrót głowy. Michał, który z zawodu jest fizjoterapeutą, udostępnił na swoim profilu gołe zdjęcia. Czy to marna próba potrzymania popularności, a może Michał uznał, że wypada publicznie pokazywać roznegliżowane zdjęcia?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Kwiatkowski został PISARZEM. Będzie pisać książki dla…

Finalista Top Model bez majtek – zobacz zdjęcie

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy