W przypadku blondynek ten problem jest szczególnie dotkliwy: kolor włosów utlenia się z każdym dniem, powodując na nich pomarańczowe odcienie. Fioletowy szampon jest środkiem, który zdecydowanie pomoże Ci zwalczyć ten problem. Jak wybrać najlepszy? W tym artykule przedstawiamy fioletowe szampony, które zmienią Twoje życie!

Fioletowe szampony – jak działają na włosy?

Jako chłodny odcień w spektrum kolorów, fioletowe pigmenty neutralizują niepożądane żółte odcienie. Dają one nowe życie dla nieświeżego koloru, dzięki czemu Twoja koloryzacja wygląda na nowo świeżo. 

Nawet jeśli nigdy nie farbowałaś swoich włosów, mycie ich fioletowym pigmentem może rozjaśnić dziewicze pasma.

Fioletowe szampony, które zmienią Twoje życie!
Prosalon Blond Revitalising

Nawilża włosy, jednocześnie neutralizując ich cieplejsze tony. Nawet osoby o siwych pasmach mogą stosować tę formułę, ponieważ eliminuje ona pomarańczowe odcienie, które mogą pojawić się także na tym kolorze.

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet

Farbowane blondynki znają tę walkę: kilka tygodni po wyjściu z salonu ich piękny odcień zmienia kolor na żółty i pomarańczowy. Biorąc prysznic, pozostaw ten produkt na trzy minuty. Po wypłukaniu kolor wróci do jakości z salonu, którą tak bardzo kochasz.

Milk Shake Silver Shine

Dzięki temu produktowi żółte lub pomarańczowe odcienie są eliminowane po jednym szybkim płukaniu. Wyjdź spod prysznica, jakbyś właśnie wyszła z najlepszego salonu!

L’ORÉAL Paris Color-Vive Purple

Szczególnie trudne do utrzymania są lodowate lub chłodno-srebrne pasma. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby mieć na swojej półce fioletowe szampony. Ten produkt został stworzony do zadań specjalnych.

LOREAL Professionel Serie Expert Blondifier Cool

Zapewnia rezultaty wysokiej jakości. W przypadku blondynek i siwowłosych używanie tego kosmetyku pod prysznicem przywraca włosom życie, a jednocześnie eliminuje niepożądane odcienie.

Poprzedni artykułNajlepsze odcienie blondu dla naturalnych włosów
Następny artykułNajlepsze szampony przeciwłupieżowe dla każdego rodzaju włosów
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.