Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik – wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

Niezwykłe właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji. W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona. Zainteresowanie tą substancją odrodziło się w naukowym świecie kilkanaście lat temu. Obecność śluzu ślimaka w kosmetykach niesie wiele dobroczynnych właściwości. 

Dobroczynne właściwości śluzu ślimaka

Naukowcy stwierdzili, że zwłaszcza gatunek Helixaspersa, dzięki swej specyficznej naturalnej wydzielinie, jest odporny na wiele chorób, m.in. na grzybicę, powszechną w jego naturalnym środowisku. Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę. 

Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry. Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami. 

Kosmetyki ze śluzem ślimaka wskazane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej, dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami. 

95% filtrat w kosmetykach FLOSLEK

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania. Eliksir i kremy  zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technology TM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają!  

Kosmetyki z linii  Skin care EXPERT ALL in One

1. Elixir Koncentrat regenerujący

To wyjątkowo silny koncentrat o żelowej konsystencji. Intensywnie i długotrwale nawilża, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.  Poprawia wygląd i kondycję skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej. Elixir usuwa również przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i demakijażu. Pojemność: 30 ml. Cena: 59,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa wyglądu kondycji skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej u 68%*
  • usuwa przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i 92%*
  • redukcja ilości zmarszczek nawet o 50%**

* badania satysfakcji klientów 

** badania aparaturowe

2. Krem-żel naprawczy dzień/noc

To wyjątkowy krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, szczególnie dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Pojemność: 50 ml. Cena: 46,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • wygładzenie skóry u 90% osób*
  • odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

3. Lekki krem-żel pod oczy

To kosmetyk do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej naprawy, bez względu na wiek. Długotrwale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Jest odpowiedni dla kobiet z makijażem permanentnym i sztucznymi rzęsami. Pojemność: 15 ml. Cena: 29,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa komfortu skóry wokół oczu u 100% osób*
  • regeneracja uszkodzeń naskórka po zabiegach medycyny estetycznej u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot.materiały prasowe Floslek
Fot.materiały prasowe Floslek
Fot.materiały prasowe Floslek