Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik – wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

Niezwykłe właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji. W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona. Zainteresowanie tą substancją odrodziło się w naukowym świecie kilkanaście lat temu. Obecność śluzu ślimaka w kosmetykach niesie wiele dobroczynnych właściwości. 

Dobroczynne właściwości śluzu ślimaka

Naukowcy stwierdzili, że zwłaszcza gatunek Helixaspersa, dzięki swej specyficznej naturalnej wydzielinie, jest odporny na wiele chorób, m.in. na grzybicę, powszechną w jego naturalnym środowisku. Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę. 

Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry. Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami. 

Kosmetyki ze śluzem ślimaka wskazane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej, dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami. 

95% filtrat w kosmetykach FLOSLEK

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania. Eliksir i kremy  zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technology TM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają!  

Kosmetyki z linii  Skin care EXPERT ALL in One

1. Elixir Koncentrat regenerujący

To wyjątkowo silny koncentrat o żelowej konsystencji. Intensywnie i długotrwale nawilża, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.  Poprawia wygląd i kondycję skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej. Elixir usuwa również przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i demakijażu. Pojemność: 30 ml. Cena: 59,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa wyglądu kondycji skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej u 68%*
  • usuwa przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i 92%*
  • redukcja ilości zmarszczek nawet o 50%**

* badania satysfakcji klientów 

** badania aparaturowe

2. Krem-żel naprawczy dzień/noc

To wyjątkowy krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, szczególnie dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Pojemność: 50 ml. Cena: 46,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • wygładzenie skóry u 90% osób*
  • odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

3. Lekki krem-żel pod oczy

To kosmetyk do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej naprawy, bez względu na wiek. Długotrwale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Jest odpowiedni dla kobiet z makijażem permanentnym i sztucznymi rzęsami. Pojemność: 15 ml. Cena: 29,90 zł

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa komfortu skóry wokół oczu u 100% osób*
  • regeneracja uszkodzeń naskórka po zabiegach medycyny estetycznej u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot.materiały prasowe Floslek
Fot.materiały prasowe Floslek
Fot.materiały prasowe Floslek
Poprzedni artykułZofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
Następny artykułChciała wyleczyć trądzik, lekarka doprowadziła ją do łez: „Najgorszy jaki kiedykolwiek widziałam”
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.